Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen matcheltem egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen matcheltem egy férfi ismerőssel. Miért nem ír?

Figyelt kérdés
Egy olyan férfi ismerős, akivel látásból ismerjük egymást régóta, mert mindketten tagjai vagyunk egy nagy társaságnak...csak évente 1-2-szer találkoztunk...de eddig csak köszönésig jutottunk. Nekem volt párom 7 éven át, ezt ő is tudta. Mióta szingli vagyok, nem találkoztunk. Hát most matcheltünk tegnap, de egyelőre nem írt rám. Szerintetek nem akar semmit tőlem, csak kíváncsi volt, párba állunk-e? Vagy fél, hogy beég a közös ismerősök előtt?
2023. ápr. 30. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Vagy nem érdekled, vagy mással beszélget/találkozgat, vagy passz.
2023. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Ha ő tud neked írni, te is tudsz, szóval felesleges találgatni, írd rá és kérdezd meg amit szeretnél kérdezni.
2023. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Írj rá nyugodtan. Az lehet még, hogy mindenkit jobbra húz, mint minden férfi, aztán csak azért lettetek párban.
2023. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1 nap semmi. Várjál!
2023. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Különben szerintem abban a hitben lehetsz, hogy ő kezdeményező tipus.

Majd ha most 2 hétig nem ír, akkor tudhatod, hogy nem.

Vannak ilyen férfiak, vetítenek, hogy ők ilyenek, olyanok.

Aztán elveszik azt, aki megkéri őket.:))

2023. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Még az is lehet, hogy neki mást jelent a "match".

2 hét múlva megkérdezheted, ha nem ír, hogy neki mit jelent.

Kiváncsian várom, mit mond.

2023. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#5 egy nem kezdeményező férfi olyan, mint egy lábatlan versenyló🤣
2023. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
31%

Kúrólàjk.


Majd keress rà a jelentésére.


Ha ismerős, akkor meg plàne.

2023. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
8: Idővonalon nagyon alul lévő bejegyzésig legörgetni és lájkolni (=komolyan érdekel az illető, ezért évekre visszamenőleg is elolvasod, mit írt). Ez hogy jön ide?
2023. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak veletlenul huzott jobbra, nem figyelte meg nagyon hogy ki van a kepen.

Ha annyira orulne mint te, mar irt volna. Nekem is volt egy ilyen, en buszmegalloba lattam mindig egy fiut, mindig nezett. Aztan tarskereson parba alltunk. Nem irt.

2023. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!