Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerintetek a leghatékonyabban túllépni a megcsaláson? Nektek mi segített? Együtt élünk még, mert nem talált még új albérletet.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akkor jobb lesz, ha elköltözik. De addig mit csináljak, hogy ne azon pörögjen az agyam, hogy mit csinál éppen a csajjal?

ápr. 24. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki! Miért hagyod, hogy ott legyen még? Menjen a szeretőhöz. Ja, hogy nem fogadja be? Pff neki.

Szülők, testvérek, rokonok, barátok, hotel, panzió? Millió lehetősége van.

Ha ő nem gondolt bele, hogy mit veszíthet, nem volt rád tekintettel akkor te miért vagy rá?

ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még különköltözés után 3 hónappal is azon agyaltam, mit csinál a csajjal. Azóta 5 hónap telt el, már magammal és a fiammal foglalkozom (ha már az apja nem teszi, fontosabb lett a nőnek a 3 gyereke, mint a saját), célokat tűztem ki magam elé, dolgozom. Nekem diéta és mozgás rengeteget segít, már 10 kilót leadtam, még vár rám 15 minimum.
ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Őt se érdekelte mi lesz veled!
ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
jól bőgd ki magad.. majd tegyél fel kérdéseket magadnak.. és válaszolj is rá.. kis idő múlva enyhülni fog..
ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem miért hagyod, hogy ott virítson a kanapén, aludjon az ágyban mint aki jól végezte dolgát. Tedd ki a fenébe!
ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar arra segítsd rá a kabátot-oldják meg. Csak és kizárólag akkor hagynám így a helyedben ha van gyermek a történetben, ha nincs, akkor kalap, kabát, Isten hírével-már ma.
ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj milyen szemét volt veled és most is a saját kényelmét helyezi előtérbe, nem a te érzéseidet ha már ekkora görény volt. Azonnal kibasznám a lakásból, erőt pedig az adna a továbblépésben amit művelt, egyetlen percig nem lennék rá kiváncsi a jövőben. Kitartást!
ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos nagyon nárcisztikus, nem használnak ellene az én érveim. Neki is ugyanúgy van szerződése a lakáshoz, mint nekem. Ha nagyon nem változik a helyzet, akkor én fogok költözni.
ápr. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!