Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legesleggyorsabb szakítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legesleggyorsabb szakítási túlélési tippek? Mi a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés

Le kell zárnom valamit.

És már most fáj.

Nem keres nem hív, nem első eset.

Szórakozik.

Ez nekem nem megy tovább.

És van egy napom a lemondásra elengedésre, sírásra is talán, csak ez nem megy, a rossz mélységeken átmenni, de holnap már dolgom van és muszàj és élet halál, addigra talpra kell állnom.

És nagyon kegyetlen most.



#az szakít aki szeret
2021. febr. 27. 18:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve 20 orám van erre hogy ne halljak bele, és fitt is legyek!
2021. febr. 27. 18:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Sport.
2021. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és B-vitamin az idegeknek.
2021. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Meg W-vitamin, plusz sok folyadék.
2021. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Era50 ***** válasza:
56%
Én egy éve nem tudom lezarni a kapcsolatom, Te hogy gondolod ennyi idő alatt? Persze megmondhatid hogy vége, de attól még Te szenvedni fogsz...
2021. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azert akarom mert annyit sem erdemelne hogy Miatta szendvedjek. Csak ugy néz kinezt nem tudom kikerülni mert beleszakad szivem.

Fenének vannak érzései az embernek hogy aztán itt haldokoljon.


20 órát kap.

Már ital zene volt.most megyek futni.plusz akkor vitamin.

Ha van még vmi jöhet!

Éeltet ment!

2021. febr. 27. 18:40
 7/11 A kérdező kommentje:
*ugy néz ki a szenvedés kikerülhetetlen.
2021. febr. 27. 18:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nyilván nincs. Arra az 1 napra össze tudod foltozni magad brutálisan sok sírással és olyan edzéssel, hogy az ágyig vonszold magad és már csak alvásra legyen erőd, kiadva emellett egy temérdek feszültséget.


Mindent a kedvenc dolgaidnak szentelj, legyen szó zenéről, ruhákról, színekről, ízekről, szagokról, kajákról, bármiről, hogy feldobd a hangulatod és eltereld valamennyire a gondolataid. Kis finom nyugtató tea mehet még, hogy ne kattogj annyira. Forró fürdő, hogy felfrissülj. Megállni egy pillanatra figyelni a természetet, az eget, hallgatni a hangjait, hogy tudatosítsd magadban, az élet megy tovább. Hát valami ilyesmik segíthetnek arra a pár órára, de ez csak egy ideiglenes elfojtás lesz, a szrnál egy minimálisan fogod jobban érezni magad.


Nem tudod levágni az idejét, főleg ha olyan káros volt, mint amilyennek sejteted. Ezt az időt bizony nem fogod tudni megspórolni - a kétségbeesésedből ítélve akár évek is kellhetnek a tényleges továbblépéshez és feldolgozáshoz/megfelelő fejlődéshez.

2021. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nah szoval akkor kicsinálom magam edzéssel.

Most adtam magamra meg minden hogy szépnek higgyem magam lementem futni erre merul a telo. Nem megy a zene.

Visszajottem tölteni meg inni.

2021. febr. 27. 19:01
 10/11 A kérdező kommentje:

Vitamin pipa.

Itt tartok

2021. febr. 27. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!