Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a feleségének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a feleségének?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kapcsolatom egy nős pasival. Mivel nem igazán tudott időt szakítani a találkozásra, ezért általában valami kamubalhét provokált otthon és ennek ürügyén jött hozzám. Mivel legutóbb több napra akartunk megszökni, óriási patáliát csapott otthon, amit később a felesége is folytatott telefonon és facen, így végül 5 napot voltunk együtt. Mikor hazament a feleségét nem találta otthon és nem is érte el. Kb.1 hét után érte el, amikor a nő bejelentette, hogy válni akar. Ezután a barátom, nem tudom szebben mondani, papucsüzemmódba kapcsolt. Nyílvánosan könyörög a bocsánatáért és hogy menjen vissza hozzá, hosszú, nyílvános bűnbánó posztokat tesz közé (amikben engem és a viszonyunkat egy szóval sem említ), a nő munkahelyère járkál virágcsokrokkal és van hogy sírva könyörög és ígér fűt-fát neki, a családtagjaival üzenget neki. Ezek után én egyszerűen nem tudok rá férfiként tekinteni. Elmondjam a feleségének a viszonyunkat, hogy még véleltlenül se adjon enki esélyt? Már belátom hogy én is és a felesége is jobbat érdemlünk nála.
ápr. 26. 11:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%

Te nem érdemelsz jobbat.

Szerintem ne mondd el, hátha meg is tép.

ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A boldogság nem létezik ***** válasza:
91%
"Szia! Én vagyok a szajha, aki tudatosan nős férfival jártam eddig, és addig nem zavart a viselkedése, amíg vele voltam", vagy hogy mutatkoznál be?
ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elküldeném a beszélgetéseinket, fényképeket és elmondanám,hogy viszonyunk volt és az eddigi balhék csak azt a célt szolgálták,hogy férje velem tudjon találkozni.
ápr. 26. 12:01
 4/44 anonim ***** válasza:
73%

"engem és a viszonyunkat egy szóval sem említ"

Haza akar menni. Ne állj az útjába.

(És magadról semmi infót, képet ne küldj senkinek!)

ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy miért nem említ téged a bűnbánó posztjaiban 😀🤡

Küldj át a nőnek mindent, nehogy kimagyarázza a pasitok neki ezt a pár napot meg a régebbieket. Ő jobbat érdemel, az tény. De az rejtély számomra hogy te miért gondolod azt hogy te is? 😀

ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
83%

Te egy percig is elhitted, hogy bármit is számítasz annak a faszinak? Te egy üres numera voltál neki, sosem akarta elveszíteni a feleségét, családját. Elmondhatod, ha akarod, de számítani sosem fogsz, sosem leszel első és még haragudni is fog rád.

Szabad férfi nem volt?

ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Nem akarok első lenni, már semmit nem akarok tőle. A szememben nem férfi. Nem számít ha haragszik.


Volt szabad is, de én csak egy kis szórakozást akartam.

ápr. 26. 12:16
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
7, akkor meg mit foglalkozol vele?
ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A feleségéhez nincs közöd. A helyedben viszont biztos nem foglalkoznék vele többet. Nem is ertem miert teszed ha ilyenek irsz róla.
ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem hagyd, nem tudhatod a feleség mennyire bosszúálló. Egy jól kitervelt cselszövés az életedet is tönkreteheti.

Ő sem hülye, nagyon jól tudja, hogy nő is van a dologban.

Arra meg kêszülj fel, ha az asszony kidobja, neked fog kuncsorogni.

Jól tetted, hogy leléptél.

ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!