Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikortól számít(ana) megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít(ana) megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Egy napon belül kezdtem el beszélgetni két nővel az egyik randi app-on, s a 3-3 találkozás alapján mindkettő más okból de nagyon tetszik.. kb el tudnám képzelni velük a hátralévő életem, s úgy láttam ez kölcsönös... Hűséges típus vagyok párkapcsolat a cél, s már most rosszul érzem magam emiatt meg "bűntudatom" van, pedig szex még egyik nővel sem volt.. Sajnos 44 évesen már eleget csalódtam ahoz, hogy a járás legelején ne tudjak teljesen megbízni senkiben hogy aztán 1 hónap után lelépjen és elvesztegetett idő legyen az egész, ezért még nem mertem elengedni egyiket sem..


Szerintetek mikortól számít megcsalásnak ha párhuzamosan ismerkedsz két emberrel, s nagyjából egyforma tempóban halad a kapcsolatotok? Első csók, első szex, amíg nincs kimondva h kapcsolatban vagytok? vagy más?



jan. 27. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel egy érmét és amelyik oldalnak szurkolsz.
jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Attól a pillanattól ahogy kettővel ismerkedsz egyhuzamban !!!

De egyébként megválaszolatlan a kérdésed is egyben !

jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

Ha már érzéseid vannak, vagy nincsenek, de írod bármelyiknek/mindkettőnek, hogy tetszik, gondoltál rá, vele akarsz lenni stb. akkor a másikat/mindkettőt csalod.

Úgyhogy döntsd el melyik tetszik jobban már online és azzal menj randira.

jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csók volt. Ez már bőven megcsalás. De szerintem az is gáz, hogy párhuzamosan randizol. Ha az egyikkel összejössz és életre szóló szerelem lesz, hogy akarsz majd visszaemlékezni az elejére? Jaa én még mással is randiztam meg csókolóztam... Nagyon gáz.
jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Döntened kell, mert ez már most is etikátlan, hiszen a kettő közül az egyiket csak hitegeted.
jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először azt hittem valami tizen- huszonéves gyerek hatalmas dilemmájával állunk szemben, ehhez képest egy középkorú férfi ragadt meg a tini szinten. Párkapcsolatot el lehet tudni képzelni mindkettővel, de hogy tudnád mindkettővel leélni az életed? 😀 ha ez az érzés nem kizárólagosan csak egy ember irányába jelenik meg akkor szerintem ne válaszd egyiket sem. Keresgélj tovább és várd meg azt az egyet, aki mellett beszélgetés szinten sem fog meg másik nő. Vagy ha mindenképp a 2 közül szeretnél választani, akkor dönts akármi szerint és hallgass nagyon mélyen arról, hogy volt másik befutó is aki iránt ráadásul ugyanúgy éreztél.
jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy halkan azt is megjegyezném, hogy ha komoly kapcsolat céljából ismerkedsz akkor szerintem nem túl elegáns az első találkozó után is több vasat tartani a tűzben.
jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyám , mi van itt!!!

Az ismerkedes nem matek...sok embert kell megismernunk mire megtalaljuk az esélyest egyaltalán...

Szerintem meg nyugodtan ismerkedj mindkettővel...3 talalkozo utan meg nem.ismered egyiket sem...


Egy idő utan ugyis kialakul

egyik irabt majd sokkal tobb is valoszinűleg.

jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az az igazság hogy egyikőjükért sem vagy oda 100 % osan. Ha így lenne , csak azzal az eggyel foglalkoznál. Gondolom sok csalódásod volt már, de ezeket engedd el, és vágj bele! De csak az egyikkel, vagy egy harmadikkal

N

jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-a probléma az, hogy a másik oldalon is egy emberi lény van, akinek 3 találkozó után már lehetnek érzelmei, reményei ezzel az ismerkedessel kapcsolatban. Vele szemben tisztességtelen, hogy több vasat is tűzben tart. Megismerni meg évek alatt sem fogod teljesen a másikat, azért ez ne legyen már indok a párhuzamos történetekre.
jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!