Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Telefon rejtegetés? Ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefon rejtegetés? Ebben a formában mit jelent?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy a párom azért dugja el a telefonját mert régebben többször is kutakodtam benne?

Egyszerűen nem merek de nem is tudok megcsalásra gondolni, most akarunk házat venni, tervezzük a jövőnket, látom hogy lelkes mégis eltántorít egy picit,hogy pl fürdeni és a konyhába is főzéshez, viszi magával. De amúgy meg tudom a telefon képernyő kódját, nem is akarja megváltoztatni. Képet csinálni is ide adja,magától mutogat rajta cikkeket képeket,kocsiban gps használatánál órákon keresztül is látom. Mégsem értem hogy néha miért rejtegeti. Így nehezen vágok bele ilyen komoly dolgokba. Tudom hogy én is tehetek róla. De ha nincs rejtegeti valója miért? Meg ez a vegyes helyzet. Most akkor valaki vagy állandóan rejtegeti vagy soha. Mit tegyek? Mit gondoljak?


2019. jún. 24. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert a telefon a privát szféra része. Cseréljetek telefont, úgy becsületes, ha már egyszer nem bízol benne.
2019. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Olyan gáz,ha kutakodsz! Ha nincs meg a bizalom,francért vagytok együtt?
2019. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Én nem vennék közösen házat a helyedben. A bizalom mindkét részről nulla.

Egy kapcsolatban nem is kérdés hogy nem kódoljuk a telefont a másik elől, viszont nem is turkálunk a másik telefonjában.

2019. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek ha mar meg akarja nézni az egyik fel a masik telefonját akkor ugy fer ha ő is átadja a másiknak! Ha önként átadjátok az egy elég nagy gesztus tud lenni...
2019. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem rejteget valamit ezek alapján. Legalábbis én pont ezt csináltam még jó pár éve egy kapcsolatomban amikor nem akartam,hogy meglásson dolgokat....mindig vittem magammal mindenhova.Igazából nem csaltam meg,csak volt egy srác aki gyakran írt nekem és én csak barátként tekintettem rá,de ismertem a párom aki kb kinyírt volna olyan féltékeny típus volt. Mondjuk ennek ellenére lebuktam meg egyszer elfelejtettem lenémítani a telóm és pont akkor írt a srác este,párom meg mondta most látni akarja...semmi különs nem volt abban amit a gyerek írt,mert mint modntam semmi nem volt köztünk,de egy életre elveszítettem a bizalmát és bár ő is látta,hogy nem csaltam meg,szerintem az volt akkor egy olyan pont ami miatt minden kezdett leombolódni a kapcsolatunkban.

Szóval a lényeg,hogy nem gondolnám,hogy megcsalásról van szó,de az tuti,hogy van valami rejtegetés. Kérdezz rá egyébként,hogy miért csinálja ez? Meg hogy mutassa meg a telóját és te is a tiédet.

2019. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
háát igen ám, DE ez olyan dolog, hogy a hölgy simán rá tud készülni, töröl mindent ami olyan, stb aztán odaadja a telóját valamikor, hogy na akkor most cserélünk.... nem... ha már volt, hogy belenéztél és olyan szándékkal néztél bele hagyjátok mindenképp válás lesz a vége... vagyonmegosztás, gyerektartás, 40 évesen a sírás, h gyerekes anyuka senkinek sem kell blabblablaaa el lett sajnos rontva. Most ezért haragudni és elítélni fogsz tudom, de a valóságot sosem viseli jól az ember... ha okod volt arra, hogy belenéztél akkor ott véget kellett volna már vetni az egésznek.
2019. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Én is viszem mindenhová magammal a telefont. Fürdeni, wc-re, főzni, kávézni, aludni, sétálni, ha átülök a kanapéról az asztalhoz. Teljesen reflex szerű a dolog, semmi köze ahhoz, hogy egyedül vagyok, vagy valaki mással. A mai világban ez teljesen normális.

Mivel egyébként meg simán lazán belenézhetsz, ha úgy van, szerintem enyhén szólva tulreagalod.

Egyébként engem mélyen felháborítana, ha a párom kutakodna a telefonomban. Ha nagyon nem bírsz magaddal, vond kérdőre.

2019. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas ez a telefonmutogatas.

Aki az enyembe kutakodni akar, az repül. Nem mintha bármi olyan is lenne benne.

2019. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak függő.Megszokta, hogy mindig a seggében van.
2019. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De az én párom nem viszi állandóan magával.

Pont ezt nem értem.

Van hogy egész nap vagy órákra ott hagyja előttem, aztán meg arra az 5 percre amíg zuhanyzik beviszi magával.

És tudom, hogy úgy tűnik 0 a kapcsolatunk mindkét oldalról de ez amit most leírtam csak kis morzsa belőle.

Most csak a rosszat olvassátok mert azt írtam le. Én nem gondolom hogy már akkor hagynunk kellett volna az egészet amikor megnéztem a telefonját. Voltak problémák de szeretnénk helyre hozni

2019. jún. 24. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!