Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt a legdurvább megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább megcsalás amit hallottatok/megéltetek?

Figyelt kérdés
máj. 20. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám összejött egy fiatal csajjal, aki aztán összeszűrte a levet unokatesómmal, nagybátyám saját fiával. Aztán szakított vele a csaj és még 3 évig járt a fiával.
máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
A férj és a feleség összefutott a swingerklubban - ahova nem együtt mentek 😅
máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
A lány legjobb barátnője összejött a pasijával. Igazi patkány lehet mindkettő😀
máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Haverommal együtt dugtuk a csaja húgát😬 úgy hogy otthon volt a csaj is
máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Férj és feleség 12 éves közös gyerekkel 1 évig építkezett, már kész volt a festés is, meglévő lakásukra találtak albérlőt akivel le is szerződtek, elintézték a lakcímkártyát mindhármuknak, bejelentették mindenhol a lakcímváltozást, majd a férfi egyszercsak közölte hogy szeretője van aki 8 hónapos terhes tőle. Ennél undorítóbb és érthetetlenebb megcsalásról még nem hallottam.
máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen kórházba kerültem, nagy volt az ijedtség, ott kellett töltenem a hétvégét. A férjem nagy aggodalmában felvitte a lakásunkba a szeretőjét... Azonnal észrevettem a nyomait, mikor hazamentem.
máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős nő férjét az apósa dugta már egy éve, mikor lebuktak.Kettős és azonnali válás lett belőle, a nőé és az anyjáé.
máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezek az emberek hogy tudnak amúgy tükörbe nézni hányás nélkül…
máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Exem külföldön dolgozott, azt hazudta pár nappal később jön haza, felhívtam telefonon benyomódott a telefon a zsebébe, és hallottam ahogy egy nővel beszélget. Mint kiderült már itthon volt, az exénél volt vidéken.

A telefonját állandóan dugdoata előlem, feltűnt, hogy sosem nézhettem bele. Egyszer lement a kisboltba, és az ágyon felejtette a telefonját. Természetesen rájött, és visszafordult rohant vissza a telefonjáért 1 percen belül, nyilván addigra késő volt, mert egy másik nőnek a meztelen képei voltak benne, ami a közös lakásunkban készült a fotelben.

máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*dugdosta
máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!