Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhitessem a barátnőmmel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhitessem a barátnőmmel hogy megcsaltam? Lent!

Figyelt kérdés

Elhitetném vele hogy megcsaltam, azért mert kíváncsi vagyok a reakcióira, kiderítsem hogy féltékeny lenne, szarul érintené, vagy épp nem is érdekelné. Ti megcsinálnátok?

Flörtölt egy sráccal rájöttem, azóta elvileg nem.

Aztán bevallotta pár napja hogy már nem szeret úgy, és két hete le se feküdtünk. Nem kívánja a szexet azt mondja, de hát ugye engem nem kíván.

Nem fog már soha úgy szeretni?

Szex nélkül nem bírok lenni és fáj hogy visszautasít mindig,az is hogy nem szeret, leszar. Nem tudok aludni, se megbízni benne, alig eszek, én meg hülye... nagyon szeretem.

Ti mit tennétek?

Én 22 vagyok, barátnőm 18 éves.



2012. márc. 9. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ezzel annyit érnél el,hogy szakít.
2012. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze a reakciója után megmondanám neki hogy csak kitaláltam, be is biztosítanám magam egy emberrel aki igazolna ha nem hinné el hogy nem igaz.
2012. márc. 9. 18:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már eleve veszett ügy az egész. hitesd el. előbb-utóbb már úgy is szakítanátok...
2012. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 .:Laci:. ***** válasza:
91%

én a barátnőd helyében egy ilyen után egyből kidobnálak egy jó nagy pofonnal együtt.

a helyedben meg már dobtam volna a csajt.

2012. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb nem lesz a kapcsolatotok, mert ha előadod neki hogy megcsaltad, hiába hogy bebiztosítod magadat, lehet csalódik annyira benned,hogy pont akkor fog rájönni - ha már mondta hogy nem szeret már úgy - hogy nem is kellesz neki. Szerintem ne csináld, mert igy csak jobban elrontod..:/ 22 L
2012. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hitesd el vele, ha meg akarod (akarjátok) oldani a problémákat, akkor annak jobb módja is van! Nem hiszem, hogy pont ez lenne a legjobb ötlet!

Esetleg egy picikét próbáld féltékennyé tenni, de ne durván.

2012. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 .:Laci:. ***** válasza:
86%

én a barátnőd helyében egy ilyen után egyből kidobnálak egy jó nagy pofonnal együtt.

a helyedben meg már dobtam volna a csajt.

2012. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha úgy se ér semmit a kapcsolat akkor meg mindegy, rontani sokat nem tudok vele. De legalább látom rajta hogy leszarja vagy sem.

Egyébként lehet esély hogy visszaszeressen belém vagy már elment az a hajó? :(

2012. márc. 9. 18:26
 9/19 Dögi ***** válasza:
Ne hitess el vele semmit. Ha már nem szeret annyira mint az elején, úgyis szakítás lesz előbb-utóbb belőle. Ne járasd le magad. Szakíts vele és keress magadnak olyant akivel többre viszed.
2012. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bár tehetném. Csak a baj hogy ez a lány a mindenem. :(
2012. márc. 9. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!