Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom nyáron elmegy nélkülem egy hétre fesztiválozni. Én nem tudok menni, mert reggeltől estig dolgozom és akkor nem tudok szabadságot kivenni. Eszembe se jutna azt mondani neki, hogy ne menjen, de azért kicsit rosszul esett a dolog. Amivel viszont tényleg megdöbbentett, az az volt, amikor kiderült, benne fel se merült hogy nekem mi esne ezen rosszul.

Ti mit gondolnátok hasonló helyzetben? Csak az álláspont érdekel, én se fogok itt zsarnokoskodni vele :D



2012. ápr. 8. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én egyik exem is igen nagy fesztiválos volt, de én lazán elengedtem a barátaival, érezze csak jól magát, hiszen fiatal. Ráér otthon ülni majd 20 év múlva a gyerekekkel :D

18L

2012. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szivem szerint nem engedném el, túlságosan félnék hogy megcsal, ami azért egy fesztiválokon nagyon is előfordulhat, én harcolnék hogy mégis eltudjak vele menni vagy esetleg, megbeszélném vele, hogy maradjon itthon...
2012. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk fel sem merülhet az, hogy egymás nélkül menjünk el bulizni, pláne ennyire hosszú időre. Mindketten így gondoljuk, mielőtt jönne valaki kötekedni. Vagy megyünk vagy nem.

6 éve együtt

2012. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben én simán elengedném a párom. Meg sem próbálnám maradásra bírni, mert tudom, hogyha én mehetnék, ő maradna, és megpróbálna otthon tartani, az nagyon rosszul esne. Nincs ebben semmi különös.
2012. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... én sem akarom otthon tartani, mert nincs hozzá jogom :) Csak az érdekel, hogy más is rosszul érezné-e magát hasonló helyzetben, vagy csak én egyedül :D


Jöhetnek még, mindenkit felpontozok! ^^

2012. ápr. 8. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknak hagyni kell egy kis szabadságot:)Ha azt látja,hogy megbízol benne,hiszti nélkül elengeded,higgadt maradsz,és még jó bulizást is kívánsz neki,nem hiszem hogy eszébe jutna félrelépni,mert nem érzi a nyomást,meg a beszabályozást.Legyél magabiztos,ezt szeretik:)
2012. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne menjen. Megcsalhat. Bepiálhat, és utána már lehet, hogy nem tudja "kontrollálni" a dolgokat.
2012. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk fiúknak is kel egy kis szabadság. És ha megbízol a srácban nem fog megcsalni csak szórakozik egy jót és utána hatalmas mosolya az arcán, jókedvűen tér vissza hozzád. Hálás azért, hogy nem tartod vissza és büszke hogy ilyen barátnője van :) Persze, ha fordítva lenne a szitu ő egyből nem engedne ;) de ez is azt jelenti ha meg akarna védeni és maga mellet akar tudni :)
2012. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én párom minden évben eljár, ha tudok megyek, ha nem, akkor nem, nem zavar, ha egyedül megy. Ha meg akar csalni télen is meg tud, itthon, nem kell hozzá nyár, meg fesztivál. Ha szeret, szerintem nincs miért aggódnod.
2012. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyaranta eljár a párom versenyekre,engem majd megöl a félelem,hogy vajon mit csinálhat esténként,rossz az biztos,de ha nem bízol meg benne akkor halott lessz a kapcsolatod mint most nekem.ha meg akaka akkor megcsal bármikor.
2012. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!