Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnátok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok az alábbi helyzetben a helyemben? Hisztek a női megérzésben?

Figyelt kérdés

A volt barátommal úgy éreztem, kezd újra kialakulni valami. Együtt kezdtünk el csinálni egy projektet, elhívott magához aludni, amíg ezen dolgozunk, mondta, hogy szívesen venné, ha szereznék neki is ingyen telefonszámot, amin ingyen hívhatjuk egymást. Azt mondta azért hívott engem a projektbe, mert jó poén lenne együtt dolgozni, perverz viccekkel traktál, ami tőle nem megszokott, másokkal nem ilyen.

Viszont tegnap megkérdeztem, van-e még esélyem nála, de arra nem válaszolt semmit. Úgy gondolom azért, mert tart attól, hogy újra fájdalmat okozok neki, hisz a távolság megmaradt köztünk, vagy nem tudja mit szeretne.

De ezekből, amiket fent írtam, úgy gondolom, közeledik hozzám. Egyébként visszahúzódó, nem társasági lény, inkább van otthon a gépe előtt, vagy melózik, mint bármerre menjen. Olyan melankólikus egyéniség, és érzékeny lelkű.


2011. júl. 19. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen akarja újra a kapcsolatot. Talán pont ezért választott téged mert ismer. És ha valóban nem társasági lény akkor így érthető nem? Egy ilyen nemű dologba nem szívesen vágnál bele te sem 1 vadidegennel?
2011. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok ebből, hogy még maga sem tudja, mit akar. A semminél biztosan többet, de az nem világos (neki sem), hogy mennyivel? Időt kell adni neki, ha Te is benne lennél.
2011. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a női megérzésben, de a női álmodozásban, vágyteljesítő ábrándokban és képzelgésekben annál inkább. Ja és persze van olyan női logika is vagy számítókészség, aminek lehet reális alapja.
2011. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Női megérzés nincs.

Olyan, mint a horoszkóp. Aki hisz benne, soha nem nézi azt, amikor 999 jóslat nem jön be, de amikor az 1ik véletlen betalál, akkor azonnal jönnek, hogy na látod, megint megmondta a frankót....

2011. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érzékeny lelkűek nem perverz vicceket mesélnek egy csajnak,hanem mondjuk vesznek egy virágot sztem.. ha akarna valamit,lépne. a pasik sokkal egyszerűbbek mint mi. ha akar valamit lép,ha nem nem. itt sztem max egy kis flörtről van szó,esetleg egy kis szex. ha meg még rá is kérdeztél és nem reagált,sztem feleslegesen lovalod bele magad a dologba
2011. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő soha nem volt ilyen, hogy akar valamit, akkor lép. Főleg így nem, hogy még csalódott is bennem. Az érzékeny lelkűt meg úgy értettem, hogy könnyen besértődik, mindent magára vesz. Ha így jobb, akkor hisztis.
2011. júl. 26. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!