Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy férfi szeret valakit, de mégis megcsalja?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, és nőnél sem.
2012. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért csaljam, ha mindent megkapok tőle? Ha nem kapom meg, akkor pedig dolgozok vele együtt azon, hogy megkaphassam.
2012. máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Traune ***** válasza:

szerintem lehetséges. velem sikerült... szar dolog tőlem de ez van pedig szeretem a barátnőmet a mai napig.

valahogy csajjal dumáltunk egy fesztiválon, félre eső kis helyen és rámmozdult. hagytam magam, nem löktem el vagy bármi ilyesmi. smároltunk kicsit aztán közöltem neki végén hogy ezt igy nem kellett volna és ennyi. azóta is bánom hogy megtörtént és szörnyű bűntudatom volt. azóta az elmult, idővel minden elmúlik. szerettem, szeretem de megtörtént... ez van :/ azóta is boldog párkapcsolatban élet :D

2012. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább huzamosabb megcsalásra vonatkozik. A férfi hosszabb ideig 1 nővel csalja a párját.
2012. máj. 2. 00:33
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor tuti nem szereti már
2012. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod eldönteni, hogy szerelmes vagy, illetve csak szexszelsz velük?

egyébként ha szereted a barátnődet, de valami hiányzik a kapcsolatotokból ami a szexhez köthető, de nem mered/tudod/akarod vele megtenni ,de van egy másik lány akivel igen, akkor talán elképzelhető.

2012. máj. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még szeretheti. De magát jobban.

És a lényegen mindez nem változtat.

2012. máj. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.Mert akkor mégsem szereti annyira azt az embert,ha megcsalja.
2012. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szandysej válasza:
Lehetséges.sajnos én is igy voltam a párommal.de nem megcsalás történt vagyis nem nevezhető annak..össze vitáztunk én voltam egy emberrel akitől undorodtam,bosszubol mert a párom kidobott a lányommal(idegből)ő is volt egy ellenségemmel,egy vörös lánnyal.azt mondja sex közben csak rám gondolt,csak azért csokolta meg mert annyira hiányoztam..fáj mert ő nem mindenkit csókolna meg..szeretnék őszinte választ tőletek kivülálóktol.szerintetek van olyan hogy végig rám gondolt és a nevem mondta a lánynak???belül egésznap ezen örlödöm hiszek a páromnak de azért valahogy minden nap eszembe van hogy másba tette bele(bocsánat)hogy verjem ki a lányt a fejemből??válszotok köszönöm..egy aggodó lány.
2012. szept. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szandysej válasza:
még annyi hogy azt mondta hogy olyannak veszi mint ha nem is lett volna a lányt hidegnek érezte mikor vele volt..olyan jolenne ha én lennék a legjobb szerintetek jo volt neki ha rám gondolt??mondjuk jobb sokkal a segge mint nekem és a párom segg párti..bele szerethetett ha mindig felhozza nekem???vagy csak hogy nekem fájjon mert bosszubol????ciki ide irnom de itt legalább nem ismernek.köszi
2012. szept. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!