Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy több éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több éves kapcsolatban hogy képzelik azt a nők, hogy szakit, ha a férfi megcsalja, MIKÖZBEN (a nő) a szexben nem nyújt semmit, halott az egész?

Figyelt kérdés
Ja és igen, beszéljük meg, beszéljük meg, hörögnek most sokan, de mi van akkor, ha a ne haragudj-on és a máskor odafigyelek-en kívül más egyáltalán nem történik?! Ilyenkor nem néznek magukba, hogy mit várnak el és mit nyújtanak ők??!
2010. okt. 21. 23:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de ha a férfinak nem elég amit a nő a szexben nyújt, akkor miért nem hagyja ott, ahelyett hogy megcsalná?
2010. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha többszöri beszélgetés után sem javul a helyzet, a megoldás akkor sem a megcsalás, hanem a szakítás. Legyél már ennyire korrekt.
2010. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha a férfi nem kapja meg otthon a szexet akkor máshol keresi. Emmán így van. Az, hogy a nő nem nyújtja neki annak sok oka lehet, nemcsak a hanyagság, nemtörődömség, és fáj a fejem. Amíg ezeket nem ismered, addig ne ítélkezz.
2010. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Mert esetleg valakivel nem csak a szex miatt vagyunk együtt... fontos a szex, de talán vannak fontosabb dolgok is - szerintem. Megcsalás nem lesz, csak akkor sem értem az egészet.
2010. okt. 21. 23:28
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát hogy mi az oka, azt szerintem csak beszélgetés árán tudhatnám meg...
2010. okt. 21. 23:34
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
És mit jelent az, hogy nem nyújt semmit? Nem engedi az anális szexet? Vagy nem hajlandó oboázni? Mert ha ilyenek miatt csalod meg az gáz...
2010. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Neeem, egyáltalán nem erről van szó. Csak valahogy úgy látom, mintha amolyan "kényszernek" érezné az egészet. Mikor együtt vagyunk, akkor olyan, mintha csak azért lenne társam a dologban, hogy nekem jó legyen, rajta egy kicsit sem látom, hogy annyira odáig lenne. Monoton és egyhangú az egész, semmi változatosság nincs a dologban. Ugyanakkor minden percben azt hangoztatja, hogy mennyire fontos vagyok neki, és hogy mennyire szeret és mekkora szerencséje van velem, stb. stb.
2010. okt. 21. 23:44
 8/31 Charlie Manson ***** válasza:

És még te vagy felháborodva barátom...

Fordíts a szitun, ha ő csalt volna meg téged, arra hivatkozva, hogy sz.r vagy az ágyban. Te mit éreznél?

Vele maradnál, csak mert már pár éve együtt vagytok?

Nem hinném.

Akkor tőle miért várod el ugyanezt?

2010. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mivan?! Én nem csaltam meg vagy most nem értelek.
2010. okt. 22. 00:09
 10/31 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz fogalmazni, ha nem csaltad meg...
2010. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!