Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~Petrush kérdése:

A barátom megcsalt. Miért?

Figyelt kérdés
A barátom megcsalt egy ízléstelen undorító lánnyal... 5 hónapot voltunk együtt, erre azzal jön h szakít velem. A csajok megkérdezték tőle hogy miért... azt válaszolta h nem vagyok szimpi... a mostani csaja egy banya... rám azt mondta h én vagyok neki a tökéletes csaj... következő héten meg dobott (2 nappal előtte volt egy temetés amin részt vettem és még mindig gyászolok). Most hozzám se szól...

2012. máj. 15. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

egyszerűen azért, mert akármilyen banya is az a nő, akkor is jobban kellett ő neki mint te!


téged meg nem értékelt, és lesz@rt! mi jön le ebből??


hogy 5 hónapig tette a szépet és jót , elhitette veled h mennyire szeret és te milyen jó vagy..ezt addig tette amíg nem talált mást.


lehet h úgy érzed, h nem hazudott és tényleg szeretett, noss, ez tévesen érzed. mert vak voltál.


sajnálom...

2012. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jé, 2 napja én is temetésen voltam.

Amúgy azért, csak mert. Fogadd el és lépj tovább.

2012. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
a ronda, kövér nők a menők! Mit csodálkool? Nem tudtad??:( Sajnos ez van:( A szép nem kell senkinek!!!!!!!!!
2012. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

Ágica..Ágica...már megint általánosítgatunk ?? :)


szerintem nem menők a húsis dagik vagy hasonlók, mert az nem a normális! az elhízás! az elhízás = sok kg-ot felpakolt magára...amit le lehet adni...


nekem nem az esetem egy duci lány! (csak havernak tudnám elképzelni)

(most tuti leszavaznak.)

2012. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszy mindenkinek... és lehet hogy igazatok van...
2012. máj. 15. 19:49
 7/9 anonim válasza:

Lehetséges hogy az idiotája csak ugy gondolta lefeküdne veled de aztán a dagi az közben ezt felajánlotta neki és inkább ezért választotta öt. Párkapcsolatban vagyok jelenleg de én is jártam már igy hogy 1 mackópajtás felajánlotta magát nekem de természetesen nemet mondtam neki brrr még a hideg is kiráz töle! Rámkerülne akkor kapnék levegöt ha fingana stb meg amugy sem jönnek be az ilyen nők. Nem 1 szépségkirálynő a mostani nőm de inkább öt választom mint csak 1x is ilyen "mackopajtást" Amugy meg az a véleményem a szép nőknek nyilván tul nagy az igényük és egy ronda csajt könnyü megtartani mert az meg a kutyának sem kell. Bát tény és való hiába "nézek ki jól" (ahogy ezt rolam állitják) én nem hiszem el és szerintem a jó nök velem inkább nem jönnének össze.

Lehet a csávó ugy gondolta több esélye van megtartani azt a "mackópajtást" mint téged. (Nekem azok a "mackópajtások" nagyon nem jönnek be de azon csajok akik nekem bejönnek azoknak én nem jövök be igyhát gyengébb kinézetüt választok merthogy nincs más de nem 1 dagit mert nincs más választásom)

2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy nekem nincsenek nagy igényeim... csak 1szer kértem valamire... hogy kevesebbet játszon a számítógépen és többet beszéljen velem...
2012. máj. 21. 15:54
 9/9 anonim válasza:
Hm ha nekem minöségi barátnőm lenne én bármit megadnék neki és inkább vele törödnék mint a villany pásztorral. Az a legföbb gond hogy mégis az ilyent választjátok ti nők igen aki nem becsül meg csak leszar titeket. Akár milyen hihetetlen is én a közepes minöségü barátnőm sem szarom le foglalkozom vele az már más kérdés hogy sovárgom a jobb minőségü után mert azt érzem magamban "Jobbat érdemelnék" De akkor meg tudod magyarázni nekem hogy a jót miért nem tudjátok értékelni? Nem vagyok idiota hogy kérdésre kérdéssel feleljek na de ezt igazán nem tudom megérteni.
2012. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!