Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 évig voltam együtt a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 évig voltam együtt a szerelmemmel de sokszor megcsalt és szakitottam vele, viszont még mindig nagyon szeretem.3 hónapja szakítottunk és van másik barátom is. Szerintetek el fog múlni és megszeretem a másik fiút?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:55
 1/7 anonim válasza:

Mindig szeretjük a volt kedveseinket. Ez természetes.

Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot. Ha kételkedsz, és nem tetszik a pasi, esélytelen.

2012. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tetszik meg kedves velem :) Csak még mindig nagyon hiányzik a volt barátom és még szeretem :/
2012. jan. 4. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatnak, amire rámondták, hogy vége, kell egy kifutási idő. Azt is mondhatnánk, hogy el kell gyászolni a régit, mert mélyen valahol ez is egy veszteség, még ha tudtuk is, hogy nem vezetett sehová.


Úgy hiszem, Te ezt nem adtad meg magadnak, nagyon gyorsan belementél egy másik kapcsolatba, holott a lelked erre még nincs felkészülve.


El kell engedni az előzőt, hogy a következőt be tudjuk fogadni, ehhez pedig idő kell.

2012. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak időt kell adnom magamnak hogy el tudjam felejteni őt?
2012. jan. 4. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, időt kell adnod magadnak, de ez sajnos még nem garancia arra, hogy a másikat képes leszel megszeretni.
2012. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálunk is. Alig egy hete szakítottunk. Hasonlókat csinált. SOHA nem szabad megbocsájtani ezt, szerintem. Kell idő, hogy kifusson valóban, én most nem is vágyom senkire. Ha kedves és rendes az új barátod, adj neki egy esélyt, ki tudja, még jól is elsülhet :)!
2012. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előbb utóbb talán. viszont ha már 1x (ahogy látom nemcsak1x) megcsalt, akkor mégtöbbször megfog, egy visszakönyörgés-kérés pedig sosem szül jót... haggyad, próbálj túllépni rajta..
2012. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!