Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem tudom megcsalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megcsalni?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve együtt vagyok! Rövid (1 hét)megszakítással amikor is szakítottam vele hivatkozva arra hogy nem jó a szex vele!


Újra összejöttünk mert éreztem hogy nagyon hiányzik, és szívből szeretem! Eltelt azóta 3 hónap és most megint ellaposodtak a dolgok, amikor vele beszélgetek a szexről, olyan semleges, és nem is akar önmagától változtatni rajta! Amikor elmondom a perverzióimat, akkor pedig kinevet, vagy nem hajlik rá!


(Pl arcra verni, vagy mellre, vagy 69, vagy popsi kinyalása)... azt akarom h ő is élvezze ne csak én! Azt akarom hogy a SZEX olyan legyen hogy mindkettőnk alig várja!!! E helyett heti 1x szexelünk, a jól megszokott pózokban (misszionárius, előlről hátulról kutya) ennyi.


Elkezdtem kalandokat keresni, és akadt is 2-3 lány aki hajlandó lett volna! Sőt olyan is volt aki a pasijával hasonló szituban van és ezért! MA lett volna este egy ilyen alkalom, és a lemondtam, mert úgy éreztem hogy erre nem vagyok képes, és a párom nem érdemli ezt meg! Nem akarok szakítani, csak szexelni JOBBAN! Hiába mondom neki az ötleteket, elveti mindig, és minden a régi!


MIT CSINÁLJAK?

23/F



2012. aug. 5. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

egyszerűen vannak ilyen lányok, akik nem csinálnak semmit szex közben, mert úgy gondolják, hogy ez a pasi feladata, hogy közben mozogjon meg ilyesmi. van egy barátnőm, aki már nem volt szűz, amikor összejött a mostani pasijával, de vagy egy év telt el, mire hajlandó volt vele lefeküdni. jóban vagyok a sráccal is, szoktunk beszélgetni, és mondta, hogy orális szexre egyszerűen rávehetetlen bnőm, de azt sem engedi, hogy neki csinálja... egyszerűen vannak ilyenek, akiknek egyrészt nincsen igénye sokra, másrészt meg megfelel neki a szokásos. lehet az is, hogy rossz emléke volt a szexszel kapcsolatban. az orgazmus nem feltétlen függ össze a szex élvezetével, állítólag sok megerőszakolt nőnek is van orgazmusa a megerőszakolás közben, pedig hát azt ki élvezi igazából. szóval lehet, hogy nem azt kellene belé sulykolnod, hogy mi az, amit te akarsz, meg kérdezgetni, hogy ő mit akar, hanem elmondani neki, hogy fura tőle ez, amit csinál, és hogy mi az oka, hogy vélekedik a szexről, szereti e, mióta csinálja... ezekből meg lehet tudni, miért áll így a dolgokhoz. bár gyanítom te nem is az okokra vagy kíváncsi (pedig csak az okok ismeretével lehet orvosolni egy problémát), hanem csak azt akarod, hogy legyenek hajlamai a "perverzióidra".


amúgy nincsenek nagy igényeid, arcra verést mondjuk nem hagynám, mellre az nem extra, 69 is természetes, popsi kinyalás nekem nem fekszik, de amúgy én pl bárhol képes vagyok csinálni. de mint mondtam, mindenki más...

2012. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szeretheted még? :S

18/l

2012. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem még én ettől !


Szerelmes vagyok belé! Tegnap ismét lett volna alkalmam megcsalni, és le is volt szervezve a tali, de előtte 2 órával lemondtam, mert genetikailag NEM TUDOM MEGTENNI!


LEhet hogy én csak ilyen hülye virtuális troll vagyok, aki gerjed a "gondolatra" de megtenni nem tudná?


Létezik ilyen?

2012. szept. 29. 10:12
 14/14 anonim ***** válasza:
mondd el neki, hogy ha nem hajlik egyáéltalán akkor elhagyod, avgy előbb utóbb úgyis megcsalod, annak meg rohadtul nincs értelme. a 69ben nins semmi kivetnivaló. Ha meg tényleg másra vársz, akkor ahgyd el, és keress olyat, aki ezt megteszi érted.
2012. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!