Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés megcsalni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés megcsalni valakit, akit szeretsz?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság, mert én valószínűleg nem fogom kipróbálni. Csak érdekel, hogy mi zajlik le azokban, akik megcsalják azt, akit szeretnek egy olyannal, aki iránt csak egy vágyat éreznek? Tapasztalatok érdekelnének (akár te csaltad meg,akár téged csaltak meg). Lécci írjatok kort és nemet is!
2012. ápr. 11. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret valakit, akkor nem csalja meg. Ilyen egyszerű.
2012. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés ott hibádzik h ha valaki megcsalja a párját akkor nem is szereti.
2012. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, nem csalod meg tán', csak mert megviszketett vagy fölállt valami.
2012. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, ez egy paradoxon, akit szeretsz azt nem b@szod át és alázod meg.
2012. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan érzés valakit megcsalni akit szeretsz, mintha fel vágnád az ereid és túlélnéd, csak szenvedsz és szenvedsz, hogy hogy lehettél ilyen hülye, hogy megtedd ezt a rossz lépest. Ez az eset az csak rám vonatkozik szemely szerint gondolom egyenenként változik.

Látni a másikat, hogy megbántottad és nap mint nap hallani, a fejedhezvágva, hogy mit tettél, lassan megől a saját bünöd.

32 L


Bánom nagyon

2012. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De tényleg áruld már el 32 L, hogy tudtad megtenni, ha szereted? Gondolom biztos belebotlottál valami vonzó fickóba, aztán ágyba bújtál vele... Velem is előfordult, hogy évek óta komolynak mondható kapcsolatban éltem, imádtam a párom, de találkoztam egy vonzó ismeretlen pasassal és beindultam rá. De előbb vágtam le volna a kezemet mintsem bármi legyen köztünk, mert tudatosítottam magamban, hogy egyszerűen egy kósza fellángolás nem ér ennyit...) Szerintem beleőrültem volna a bűntudatba (még így is bűntudatom volt, hogy felfigyeltem másra, holott abból indult ki az egész, hogy a párom akkoriban kezdett elhidegülni tőlem...)
2012. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en 32 L, tolem is kezedet elhidegulni a baratom sot el ment kulfoldre es nem akart maga mellett es nem volt o biztos a kapcsolatunkba, meg voltam gyozodve, hogy neki nincs szuksege ram es a masik pedig erdeklodott irantam ugy eretzem, hogy neki nagyobb szuksege van ram. En utalom magam amiatt amit tettem....
2012. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!