Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A volt párom velem csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom velem csalja a barátnőjét. Elmondanátok?

Figyelt kérdés
4 hónapja van viszonyom az ex-emmel,most az új nőt csalja velem,előtte fordított helyzet volt.Már tudtára hoztam a nőnek párszor-de hatástalan.Ti mit tennétek?

2012. aug. 29. 15:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, akkor ne feküdj le vele, nem kötelező alámászni -.-''
2012. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
nem zavar...csak mivel az a kis r.ngyó szétszedett egy családot,most azt kapja,amit tett velünk és amit megérdemel...csak valahogy tudatni kellene vele,hogy 4 hónapja van viszonyom a "kedves" barátjával...aki történetesen az én ex-em.
2012. aug. 29. 15:05
 3/32 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog, de ha a nőnek volt kedve alámenni a te uralmad alatt, akkor te sem vagy rosszabb...

A pasi viszont felejtős.

2012. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit osztod az észt, mikor ugyanúgy szét teszed a lábad ...
2012. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
akkor pontosítok a kérdésen:hogy tudassam a nőcivel,hogy viszonyom van a párjával?Azt akarom,hogy szenvedjen ő is,ahogy én szenvedtem.Ezért lenézhettek és lehordhattok aminek akartok...de aki volt hasonló szituban,az tudja milyen adu van a kezemben...csak az a kérdés:hogy adjam ki?
2012. aug. 29. 15:14
 6/32 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked kell vissza a párod és, hogy 4 hónapja kavartok. Persze ne akard vissza a pasit...
2012. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
Fényképekkel videókkal, nekem nem esne jól ezt LÁTNI még ha butácska lennék akkor se.... :)És gonoszkodni jó főleg ha megérdemli az illető mindenki tett már csúnya dolgokat....
2012. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
én már megmondtam,meg megírtam neki,meg bizonyítékot is adtam,hogy nem hazudok...de semmi hatása...vagy nem érdekli a nőt ,mit csinál az ex-em,vagy annyira buta,hogy elhisz minden magyarázatot az exemtől...valami más megoldás kell,hogy elhiggye a nő hogy viszonyunk van...egyébként nem kell vissza az ex-em...ezt csak addig fogom csinálni,amíg ők nem szakítanak miattam...
2012. aug. 29. 15:23
 9/32 A kérdező kommentje:
kedves 7-es...ha nem lenne egy 4 éves közös gyermek,aki legjobban megsínyli az egészet...nem érdekelne...már hangfelvételt is küldtem...kimagyaraázta az ex-em,hogy nem ő az...szóval bármit mondhatok...az ex magyaráz...és jár vissza hozzám...
2012. aug. 29. 15:26
 10/32 anonim ***** válasza:

Fényképezd le magad szopás közben, úgy hogy mindkettőtök arca látszódjon.

+ csinálj videót, miközben dugtok, úgyis látja, hogy friss videó.(pl. hajviseletből)

2012. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!