Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja azt sok pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok pasi, hogy csak úgy megcsalhatja a barátnőjét de a lány nem csalhatja meg őt?

Figyelt kérdés
nem egy helyről hallottam ilyet...
2012. aug. 28. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kutya rászarik a cipődre, akkor letakarítod, nincs semmi baj. Viszont ha beleszarik, el kell dobni a cipőt.
2012. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert mi, férfiak alapvetően egoisták vagyunk... egyébként nincs olyan, hogy az egyiknek jár, a másiknak meg nem....
2012. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem az egorol van szo

ha szeretsz valakit es egyutt vagytok - ne csald meg

ha nem szereted - ne gyere ossze vele es ne hülyitsd

2012. aug. 28. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elítélem a megcsalást mind két él részéről!
2012. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*fél
2012. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

aha kérdező mert te minden esetben tudod 1 "kezdődő" párkapcsolat esetén h szereted-e v fogod-e szeretni :D jó neked.


persze megcsalni nem kell ha úgy döntesz h nem kell akkor szépen kirugdalod a házadból és csókolom.

2012. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert kedves utolso te ismeretlenekkel jarsz? grat:) igen tudom h szeretem mert ismerem 6 eve
2012. aug. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!