Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te már csaltad meg a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te már csaltad meg a párod, és ha igen miért? Mi volt az oka? Légy szíves kort és hogy milyen neműek vagytok, írjatok! ;)

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 22:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Nem. És nem is fogom egyiket sem. Nyilván ott már nagy probléma van, amit meg lehet beszélni, ha mégsem,akkor a kapcsolatnak sincs már értelme. Így vagy próbálok menteni,vagy dobbantok. De a gerincem még megmaradt eddig.

23/L

2012. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 Rs. ***** válasza:
Én sem csaltam meg még soha sem! Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolat 2 emberről szól. És nem 3-4-ről..
2012. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Ha meg akarnám csalni, akkor előbb otthagynám az aktuális partnert és utána mennék a másikhoz. 23/N
2012. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Jaj, lemaradt, hogy 20 éves nő vagyok.:)
2012. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

Páratlan vagyok/voltam/leszek.

21/F

2012. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg. Egyszer részegen egy kapcsolat vége fele egy másik lánnyal smároltam, de őt akkor láttam először és utoljára és annak a kapcsolatnak amúgy is mindegy volt, amúgy nem tennék ilyesmit. 23/f
2012. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

Velem előfordult már, fogjuk rá. Kétszer talán. Akartam már szakítani a sráccal amúgy is (pár napon belül csak vártam az alkalmat, ami engem is meggyőz róla, h ennek tényleg vége...), és akkor jött egy másik srác, jól éreztem magam, meg is csókolt... Utána megkerestem az eredeti barátomat és szakítottam vele. A másik szituáció is hasonló volt. Az új srácnak is elmondtam, elfogadta mindkettő, össze is jöttünk később.


Oka kb az volt, h már egyáltalán nem szerettem a barátomat, csak veszekedtünk csak a baj volt, csak nem bírtam rászánni magam a szakításra, mert ragaszkodott nagyon, mindig jött az "olyan jó h vagy nekem" és főleg a "mi lenne velem nélküled?" persze részletezve, h belebetegszik stb. Akartam még megmenteni a dolgot, de ha már képes vagyok máshoz ennyire vonzódni, hozzá pedig egyáltalán nem, akkor nincs értelme.


Azt elismerem viszont, h ez csúnya megoldás volt... Előbb kellett volna szakítani és utána megcsókolni az új srácot... Így alakult sajnos.


20L

2012. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
18%
Igen és nem szimpla csokal. Az ők az volt, hogy az ágyban nem bírt úgy kielégíteni, hogy nekem az megfelelő legyen. Sajnos vannak különös igenyeim és hiába próbáltam egy egy próságot kérni nem teljesítette így elmentem egy másik lányal aki tényleg ki tudott elégíteni. Majd elmondtam neki, h mi történt. Szakítás helyett megbeszéltük és azóta ő is próbál úgy dolgozni h én is élvezzen. 22f
2012. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
63%
tiszteletre méltó hogy fölvállaljátok, mindenki a hibáiból tanul
2012. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!