Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran találkozol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkozol a barátoddal/barátnőddel? Mennyi ideig vagytok együtt általában?

Figyelt kérdés
Mi 2-3 órát,de én kevésnek érzem.Szerintetek is túl kevés vagy normális?Minden nap találkozunk,délután.De általában olyan gyorsan eltelik az a 2-3 óra,a délelőtt meg mindig olyan hosszú és unalmas..
2012. aug. 30. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk, de mi se látjuk többet egymást, mint 2-3 óra :D Reggel én előbb kelek dolgozni, akkor egy puszi erejéig lát, mire hazaér 7-kor, akkora én már végzek a munkával. Tehát olyan 3-4 órát látjuk egymást. Már ha az alvást nem számoljuk.
2012. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is együtt élünk, és én se számolom az alvást. Kb. 2-3-4 óra a max, amit naponta együtt töltünk. (munka a többi) Szerencsére ott vannak a hétvégék :)
2012. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi nem élünk együtt. Hetente 3-4 alkalommal találkozunk akkor is teljesen változó. Van hogy egész napot együtt tudunk tölteni, de van olyan is hogy csak pár órát. Vendéglátós vagyok és ha dolgozom akkor reggeltől estig. Szóval azok a napok kilőve. Max aludni megyek hozzá és akkor van 1-2 óránk. De nem is baj, hogy nem vagyunk együtt minden percben. Neki is kell a szabadság. :)

21/L

2012. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hat en a baratnommel a nyáron sokat voltam együtt :d

Heti 5-6 alkalom ha minden jól ment, ( persze nyaralásokat meg egyéb családi programokat leszámítva ) sokat voltunk együtt .

Nekünk általában igy szokott lenni: delutan 2-3 között tali egy mindkettőnktől kb ugyanolyan messzire levő helyen , és onnan vagy hozzánk vagy hozzájuk. Ha ő van nálunk akkor olyan 8kell otthon lennie addigra én hazakísérem, vagy fater hazaviszi(persze megyek én is ilyenkor )

Nekem kicsit engedekenyebbek a szüleim : ha én vagyok nálunk akkor olyan 10korul megyek haza, bár volt olyan hogy fater tőlük éjfél körül vitt haza.

Én : 15/F barátnőm : 15/L

2012. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hétköznsp kb minden másnap, 2-3, max 4 órát, de akkor együtt alszunk, meg általában az egész hétvége
2012. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szülői szigor miatt sajnos csak heti 1, nyáron heti 2. Elég nehéz : S de így még jobban örülünk egymásnak , ha találkozunk. Amúgy 2 és negyed éve vagyunk együtt :) 17/L , 19/F
2012. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!