Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasok vagyunk mindketten,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok vagyunk mindketten,5 hónapja szeretők. Megbeszéltük az elején, hogy senki nem akar elválni, csak szex meg haverság. Már lehetnek érzelmek?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, hogy hamar vége lesz max. pár hét. Mindennap tartjuk a kapcsolatot, ha más nem emailben. AZ érzelmeimet nem tudom, hova tenni. Tudom, hogy "értelmetlen", amit csinálok és tisztességtelen is, ennek ellenére szeretnék vele lenni.

2012. szept. 9. 08:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Amit csináltok enyhén szólva tisztességtelen. Vagy inkább gyáva és gusztustalan árulás. Igazából csak ezt akartam mondani. Tanácsot nem adnék mert másszatok ki ahogy akartok ebből a posványból amit magatok köré okoztatok.
2012. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, gondoltam, hogy ezt kapom majd...Sajnos nem minden fekete meg fehér..
2012. szept. 9. 09:00
 3/23 omba ***** válasza:
82%

A "szerető" szó maga is tartalmazza, hogy ez érzelmi dolog.

Nekem volt vagy 3 évig, - mellesleg akkor meg is mentette a rémes házasságomat.

2012. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Megmentette?Ez érdekes...Hogyan?
2012. szept. 9. 09:04
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--

2012. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 omba ***** válasza:
79%

1000 módon mentette...

1. a szokásos szex-nem szex probléma az asszonnyal lényegében megszűnt, ami a konfliktusok felét elvitte

2. mivel csak volt valami bűntudatom, otthon sokkal toleránsabban kezeltem a dolgokat

3.a szeretet nem fogy attól, ha többeket érint, viszont kihal az emberből, ha nincs kinek aktivizálni

4.a szerető is inspirálja az embert, csomó új munka, ötlet, siker

...


Mai szemmel kicsit furcsa volt az a behatárolt "párkapcsolat" - de jó volt, csupa kedves emléket jelent

2012. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tudom miért jó a szerető,persze ehhez én még nem nagyon érthetek a 16 életévemmel,hogy mik lehetnek a gondok hogy már idáig fajulnak a dolgok,a rossz sex miatt már is ? Tanácsot ugye nem tudok adni,de szerintem szüntesd meg a szeretőddel a kapcsolatot,mert ez nem helyes az biztos.Idővel elmúlnak az érzelmek,vagy ha már nem szereted a feleséged..hát válj el vagy nem tudom:D
2012. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Miért érzed jogodnak azt, hogy hülyét csinálj másokból?? Vagy hülyét csináljatok másokból?

Egy senki vagy, ugyanolyan senki, mint a többi ember, nincs jogod ahhoz, hogy így bánj azzal, akivel annak idején összekötötted az életedet!

Ha már csak az esélye is felmerül, hogy más érdekel, LÉGY EMBER, és állj elé! Ki vagy te ahhoz, hogy tönkre tegyél életeket?!

Hála az Égnek az ilyenek szoktak nagyon de nagyon otrombán a két szék közé esni, remélem, veled is ez lesz, megérdemled!

2012. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Tulajdonképpen baromira nem értem a kérdést.

Házasok vagytok, tisztában vagy vele, hogy hatalmas gáz, amit művelsz, megalázod a párodat és ezzel együtt tönkreteszel egy másik házasságot is!

Mebeszéltétek, hogy csak szex. Akkor most mivan? Minek jöttél ide?

2012. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

Csak gondolj bele, h ha fordítva történik ez! Te, h éreznéd magad, ha kiderülne, h a párodnak van valakije!!! Biztos baromi jól, igaz? Biztos a nyakába ugranál és megverekednéd a hátát!

Gusztustalan amit csinálsz!


Megmentette a házasságodat??!! Te jó ég, h lehet ilyet mondani? Ennyi erővel mindenki tartson egy háremet. És párod tudja, h ezért jött helyre a házasságotok? Egy harmadik személy miatt? Ha tudja, akkor ő se normális, az is biztos!


Én a helyetekben elsüllyednék szégyenemben! Hazugság, megcsalás, tiszteletlenség, házasságrontás.


Legalább gyermeketek is van? Mert, ha igen, akkor tud, h őt is becsapod ezzel az egésszel.


Sok sikert a csodálatos életedhez.

2012. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!