Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Miért mindenki csak játszik velem?!

Figyelt kérdés

Mindig csak pofonok ...:(

19/f



2012. aug. 8. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

1.ronda vagy

2.beszédhibás vagy.

3.csak a farkad nagy

2012. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi (n)...
2012. aug. 8. 19:41
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet azért,mert olyanokat fogsz ki,ha olyanok közt keresel,akik átbaszák a fejed,ne csodálkozz,keress egy szerényebb külsejű,rendes lányt.
2012. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem kellek senkinek, pontosabban szeretnek megszívatni. De már lassan ott tartok, hogy nem érdekel. És aki szívózik velem, többszörösen visszakapja.:) 17/L
2012. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert egy játékszer vagy.
2012. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok! Elviselhetetlen. Hol van már egy rendes ember?! :'( L
2012. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#1

Micsoda eszmefejtés, csak úgy sugárzik belőle az értelem.



Van az úgy, hogy az embernek nem jön össze, kismillióan vannak így, mint te. Csak 19 éves vagy, ráérsz 10 év múlva siránkozni, ha netán még akkor is itt tartanál. Addig pedig éld az életed, aztán majd alakul. Ne itt nyavajogj.

2012. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz helyen próbálkoztál. Lehet, hogy leegyszerűsítés, de vannak bizonyos típusok, amik bizonyos lányoknak tetszenek. Több, mint valószínű, hogy eddig nem olyan típusú lányokra hajtottál, akiknek bejönnél. Vagy éppen nem ismerted eléggé az adott leányzót, hogy rájöjj, mivel tudod lenyűgözni. Szerezel tapasztalatokat, ha rosszakat is, egy idő után ráérzel, és tudni fogod, ki az, akivel passzoltok.

Nem kell beszédhibásnak és még rondának se lenni, hogy ne találj barátnőt. Szerintem mostanság a fiatalok bizonytalanok, magukban és az ellenkező/vagy épp ugyanazon nemben sem bíznak. Ez egy általános, már már társadalmi probléma.

De inkább érezd magad magányosnak, minthogy csajozzál össze-vissza, és te legyél az, aki kihasznál másokat, mert ha valakiről ez a kép kialakul, akkor még inkább nem fognak benne megbízni...

22/L

2012. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Mellesleg én ugyanezt tapasztalom lányként, hogy minden fiú csak dugni akar már bocsánat és semmibe veszi az érzéseket. 18/L
2012. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#1

Ha nagy lenne a farka, akkor nem lenne gondja.

2012. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!