Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Adott egy párkapcsolat, a férfi fent van társkeresőn, de csak barátkozás céljából. Ha elmegy személyesen találkozni egy lánnyal, az a párjával szemben már megcsalás? Tényleg, hangsúlyozom, ha CSAK barátságról van szó.

2012. szept. 19. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

16 évesen volt egy barátom, akire nem voltam féltékeny. Semmiért sem. Tényleg abszolút lesz.rtam, hogy mit csinál, pedig szerettem, csak én valahogy úgy éreztem, hogy ő nem lenne hűtlen.


Ő konkrétan társkeresőről randira vitte a lányokat. Elvileg ő is csak "barátkozott", de mikor így végiggondoltam, konkrétan randik voltak azok... :D Elmesélte nekem is, hogy találkozik majd velük. Mondtam neki, hogy jó. Találkozott is velük. Szerintem nem csinált semmit a lányokkal, de passz. Próbáltak persze engem kifúrni, de engem ez tényleg hidegen hagyott.


A végeredmény az lett, hogy az exem nem találkozott többet a csajokkal, hanem nekem hisztizett elvetemült módjára, hogy én miért nem vagyok rá féltékeny. És én nem tudtam megmondani, hogy miért nem vagyok rá féltékeny. :D

De akkor és ott, én ezt nem vettem megcsalásnak. :D

2012. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy csomó lány barátom és semmi gond nincs abból, ha találkozok valamelyikükkel. Azzal sincs gond, ha valakivel véletlenül megismerkedek. De joggal lenne kiakadva a barátnőm, ha társkeresőn keresném az ismerkedési lehetőségeket.
2012. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A társkeresőkről annyit,h oda leginkább azok regelnek,akik egy jót akarnak k.ni ingyen! Ennyi
2012. szept. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó előttivel értek egyet, lehetnek egy fiúnak lány barátai meg is ismerkedhet lányokkal pl. közös társaság kapcsán de társkeresőre felmenni és ott ismerkedni minden körülmények között gáz. Mert az a csaj aki oda felmegy akar valamit. Na már most ha a srác bejátssza azt, hogy közli a lánnyal, hogy neki van barátnője csak ismerkedni "barátkozni" akar akkor 10/ 9 csaj nem megy el, mert barátot akar a maradék egy aki elmegy meg ribanc és annyira erkölcstelen hogy leszarja magas ívből hogy van e csaja a srácnak. Tetszik meg akarja szerezni. Vagyis egyértelmű hogy az egész téma jogosan lehet kiakadás tárgya egy barátnőnél és elfogadhatatlan. Járjon el valahova, sportolni valami közösségbe ha ismerkedni akar de a társkereső valóban tabu..


26/F

2012. szept. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!