Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy házasságban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy házasságban a csók is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A férjem bevallotta,hogy a múltkor,amikor elment a haverokkal szórakozni, csókolózgatott egy nővel. Nem szokott amúgy gyakran eljárogatni nélkülem. Ti ezt hogy fogadnátok? 12 éve vagyunk házasok.

36/N


2012. aug. 18. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát kitudja hogy mi volt még a csókon kívül. Én elválnék.
2012. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan házas nem vagyok, csak egy 5 éves kapcsolatban élek, de nekem ez így is megcsalásnak számítana...de ahány ember annyi vélekedés erről...van akinek csak a szex megcsalás, de olyan is olvastam más fórumokon, hogy valakinek csak az ha érzelmileg is vonzódik a másik félhez...ezt mindenkinek magában kell eldönteni hogy minek mekkora súlya van...


N22

2012. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is megcsalás...
2012. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Másrészt meg nem biztos h csak ennyi történt vagy történt volna ha...
2012. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan én ezt megcsalásnak venném, de nem egyenértékű azzal, amikor kapcsolata van. Ha bevallotta, akkor valószínűleg őt is bántja a dolog, különben csak elsiklott volna felette, és te nem is tudnál róla, aztán mindketten elfelejtenétek.

Azért mondjuk egy csókért felesleges lenne iszonyat patáliát csapni és mindenkinek elmondani, hogy mekkora mocsok a férjed, aki megcsal...

Beszéljétek meg, mondd el, hogy neked ez nagyon rosszul esett, jó alkalom arra, hogy elbeszélgessetek arról, hogy esetleg nem hiányzik-e valamelyikőtöknek valami a kapcsolatból, esetleg több szabadság, izgalom...stb, bármi. De nem kell belőle nagy ügyet csinálni, csak egy jó ürügy egy mélyebb beszélgetésre, amivel megelőzhetitek, hogy komolyabb bajok is legyenek.

2012. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megcsalásnak, egyértelműen! Ha a férjed azt mondja, hogy szerinte nem az, akkor te is csókolózz mással, és kérdezd meg arról mit gondol. Ha bánja, és tényleg hiszel neki, hogy csak ennyi történt csak rajtad áll mit teszel, tudsz-e ezzel a tudattal együtt élni vagy sem. Meg azzal persze, hogy ki tudja mikor teszi meg újra...
2012. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ez megcsalás, de ha csak egyszer csinálta és többszőr nem fogja akkor nyugodtan lehet tovább érlni. Az én apám egyszer megcsókolt egy nőt, de megbánta, kismilliószór bocsánatot kért és még mindig házasok a szüleim
2012. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tizenket ev hazassag az mar valami. Ennyi ido utan bizhattok mar a masikban szerintem, es ha bevallotta, akkor bevallotta. Oszinte volt es ez a lenyeg, de egy kis csok miatt meg nem erdemes veget vetni egy 12 eve tarto hazassagnak. 14/L
2012. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!