Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Halloween partiban voltunk a barátnőimmel és úgy alakult hogy én és a párom külön töltjük azt az estét. Eddig nem is lenne probléma. A jelmezem eléggé egyedi volt amiben a smink elég erős lett. ezután történt hogy a szórakozóhelyen megismerkedtem egy elég helyes sráccal és kavargattunk is azonban nem cseréltünk számot. Mindez még nem is lenne gond de én ismerem a srácot viszont ő nem tudja ki vagyok de már hallottam a barátnőimtől hogy őt érdekelné a dolog. Nekem sem volt közömbös az este lehet hogy érzek is valamit. Persze a mostani barátom miatt mindenki diszkréten kezelte a dolgot idáig. Mit tegyek mert nem akarom megbántania barátom de a másik pasi is érdekelne? Hogyan lehet ezt megoldani szerintetek? 17/L

2012. nov. 5. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a mosatnit, ne hülyitsd. Ha érdekel a másik legyeél vele, persze ne kösd a mosatni orrára rögtön. Miota vagytok együtt?
2012. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Öld meg magad ha ilyen k*rva vagy hogy nem tudsz 1 pasinál leállni hanem már kell a kövi egyszerre...
2012. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tomi8 ***** válasza:
Válassz. A dolog lényege csak annyi, hogy előbb szakíts a pasiddal mielőtt bármit is elkezdesz a másik sráccal. Vagy felejtsd el a másik srácot és koncentrálj a pasidra.
2012. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
körülbelül 3 hónapja vagyok együtt a mostanival
2012. nov. 5. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretted volna a mostanit,meg sem fordult volna a fejedben a másik srác.
2012. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
kösd fel magad, mocskos hülye k.rva
2012. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 hónap után már nagyon szerelmesnek kéne lenned mivel ez nincs nincs értelme tovább vele lenned.
2012. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből lek.rvázni????? Jézusom....

Természetesen otthagynám a mostanit, mert ha már megtetszett más, akkor nem igazán van mit szépíteni ezen, már nem szereted és kész.

2012. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Miért kell egyből lek.rvázni????? Jézusom..."


mert ennek a viselkedésnek ez a neve, kedves hülyep.csa

2012. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezt nekem írtad??? remélem nem! nem vagyok hülye p.csa, már megbocsáss!

és szerintem nem, nem így hívják ezt a viselkedést. fogalomzavarba vagy “kedves“

2012. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!