Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Halloween partiban voltunk a barátnőimmel és úgy alakult hogy én és a párom külön töltjük azt az estét. Eddig nem is lenne probléma. A jelmezem eléggé egyedi volt amiben a smink elég erős lett. ezután történt hogy a szórakozóhelyen megismerkedtem egy elég helyes sráccal és kavargattunk is azonban nem cseréltünk számot. Mindez még nem is lenne gond de én ismerem a srácot viszont ő nem tudja ki vagyok de már hallottam a barátnőimtől hogy őt érdekelné a dolog. Nekem sem volt közömbös az este lehet hogy érzek is valamit. Persze a mostani barátom miatt mindenki diszkréten kezelte a dolgot idáig. Mit tegyek mert nem akarom megbántania barátom de a másik pasi is érdekelne? Hogyan lehet ezt megoldani szerintetek? 17/L

2012. nov. 5. 21:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kavargatás...ja hogy szerinted ez “ku.vás“... hát nem szép dolog, de csak mellékesen megkérdezem, hogy, ha egy pasi írta volna fordított helyzetbe, akkor le hülye hímr.ngyóznád?

mert itt akárhol hasonló esetet olvastam csak pasiba, akkor csomóan azt írtak, hát felejtsd el a másik csajt, nincs baj, elvégre nem csaltad meg, stb...

2012. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!