Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a lányokról akik többszöri átcseszés, csalódásokozás, megbántódás után is adnak esélyt annak a palinak aki ezeket "elkövette" ellenük?

Figyelt kérdés

tegyük fel hogy ez a lány 15-16 éves..

Szóval a csajt sokszor megbántotta,átverte a pasija..és mindíg ad neki esélyt..

Aki meg figyelné minden kívánságát,törődne vele,odafigyelne rá,le sem sz*rja..

Vélemények?

16/F



2012. nov. 12. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így szokott lenni. Az élet tanít.
2012. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok megérdemlik. Ha, többszöri alkalom után sem nyíl ki a szemük, akkor ott már baj van.
2012. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

En is ilyen lany vagyok...de azert mert hiszek a baratomban h megvaltozik.

Te meg azt hiszed h te mindent megadnal nrki dr nem vonzodik hozzad meg tudja h nm v job a baratjanal akarmit is mondasz velem is volt h egy pasi mindta o ilyen olyan ne bocsassak meg de lattam h nekem az ex akkoris jobb.

2012. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt nulla az életük, a nemi életen kívül nagyon semmi más céljuk nincs szerintem, nincs egy hobbiuk, nincs egy karrierjük, egyszerűen párkapcsolatfüggők, nem tudnak egyedül létezni sem. Tudják, érzik,hogy ígyis hatalmas mázliuk volt, hogy ez a gyükér balek felszedte őket, ezért kénytelenek minden szart benyelni tőle, mert ha kivágnák mint a kotlóst szarni, akkor egyedül maradnának, és elvesznének, meg érzik,hogy 100 évig sem közeledne hozzájuk más pali. Ezért inkább szemet hunynak a gyökér partner önkényuralma felett, igazi papucsnő az ilyen. Bírka kategoria szerintem. De ha egyszerűen nem teheti meg az ilyen nő,hogy válogasson, akkor be kell érnie a szar minőséggel is!
2012. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a vonzalom nem attól teremtődik ha te kedves vagy vele , lesed a kívánságát, törődsz vele vagy odafigyelsz rá. Ezek fontos dolgok, de csak már meglévő párkapcsolatban.
2012. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát kedves utolsó..gratulálok..xD
2012. nov. 12. 15:22
 7/17 A kérdező kommentje:
vagyis 3.válaszoló..:)
2012. nov. 12. 15:23
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a többiek irományait de sok olyan felnőtt 30-40 es nő is van aki pl olyan férfimellett marad aki rendszeresen jól leveri. Sőt van aki igénli is szerintem. Ha te eltűröd a srác görénységeit akkor te is ilyesmi lehetsz. Ha nem tetszik ahogy veled szokott viselkedni szard le, nem csak ő van világon. Ha meg ez neked jó akkor legyél vele. Az meg h mit gondolok? Hát felteszem a kérdést h: "Normális az ilyen ember?" Viszont másrészről meg nem érdekl mert egyes egyedül az ő baja.
2012. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja bocs nem láttam h 16 f akkor is ez a véleményem csak nem hozzá szól. :-D
2012. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A félreértések végett,nem én teszem ezt vele..csak látom hogy sok korombeli lány ilyen kapcsolatban van..
2012. nov. 12. 15:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!