Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tanácstalan vagyok, kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, kit válasszak? Sürgős!

Figyelt kérdés

Most leírom előre: hogy nem vagyok kíváncsi ribancozásra, és hasonlókra, tényleg segítséget szeretnék kérni!!

Van egy 2 és fél éves kapcsolatom. Régóta nem működik már úgy ahogy kéne, de "félek" kilépni belőle... (első szerelem, stb.) félek attól, hogy mit gondolna a családom, nem tudom hogy menne valaki mással egy kapcsolat... Tudom hülyén hangzik, de ilyen szempontból a szokások rabja vagyok, nehezen bírom a változást. Mellette "nőttem fel" (16 voltam amikor összejöttünk), mindent tud rólam, maximálisan megbízok benne, stílusilag nagyon hasonlók vagyunk, együtt járunk bulizni, tudom hogy soha nem csalna meg. (!) Tudom, nagy hülyeség volt, de elkezdtem megismerkedni egy másik fiúval. Nagyon jól elvagyunk, de vele még nagyobb a korkülönbség, teljesen más stílusúak vagyunk, tehát közös bulizás kilőve, és elég féltékeny típus vagyok. Nem tudom működne e ez így közöttünk, ő alapból komoly dolgot keres, ilyen félig összeköltözős szitut, nem tudok fel lennék e rá készülve. Félek kilépni a megszokott környezetből... Teljesen új társaságba. Ha meg mégsem működne, a mostani barátom nem engedne vissza semmiképp. Azt mondja, még szeret, de már nem úgy mint régen.. Meg tud erről az "új" dologról, bizalom sem a régi már emiatt... (tudom hogy ribanc vagyok, emiatt ne írj, köszi!) A másik srác is azt mondja hogy szeret... tudom hogy mindent megtenne értem, mindenem meglenne mellette... Csak abban nem vagyok biztos hogyha tényleg igazán megismerne is így gondolná, és a végén pofára esnék 3 szét közül a pad alá. Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Annyira tanácstalan vagyok hogy az hihetetlen. Kérlek ne bántsatok, van elég bajom, tudom hogy nagy hülye voltam/vagyok, ezért is szeretnék kilépni ebből a helyzetből! (2 hónapja tart.)



2012. dec. 9. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor most 19 körüli vagy...én ilyen idösen, ugyan így voltam. Pontosan ugyan ez. Én kiléptem a kapcsolatból újat kezdtem a másik sráccal...azóta is együtt vagyunk...ennek már 8 éve...
2012. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkitől azt kaptam meg hogy maradjak a mostaninál... én is ezt gondolom néha, naponta többször változik az álláspontom! Rengeteget veszekszek vele, mégis nagyon ragaszkodok hozzá, bár egyre kevésbé szerelemből... Őt nagyon sajnálnám, nagyon ki lenne bukva! Másik fiút talán nem viselné meg annyira ha nem őt választanám.. De mondta hogy őt is felejtsem el ha úgy döntök (ismerősök közül törlés, telefonszám törlés stb.) Barátom ugyanezt mondta, nem lenne rám kíváncsi utána, de annyira biztos pont az életemben hogy nem bírnám ki nélküle úgy érzem!
2012. dec. 9. 23:54
 3/14 anonim ***** válasza:
legjobb döntés, ha földhöz baszod magad és vársz melyik érkezik oda elöbb felsegíteni 20/f
2012. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért lennél ribanc? A cél az, hogy megtaláld azt, akivel összeillettek. Ha ehhez szakítanod kell párszor, hát akkor ez az ára. Ha már most gondok vannak a kapcsolattal, akkor azt kell mondjam, előbb utóbb a srác fog dobbantani/megcsalni stb. Mindenki fél az új dolgoktól picit. Nyugi.
2012. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak két vasat tartani a tűzben nem a legtisztességesebb dolog... Emiatt kaptam meg néhányszor hogy az vagyok, részben jogosan... csókolóztam már ezzel a másik fiúval is... sokszor.
2012. dec. 9. 23:57
 6/14 anonim ***** válasza:

#1 vok. Tudom, hogy nagyon nehéz kimondani, hogy vége.

2,5 év sok idö, nyilván sajnálod és megvisel. Én annak idején nagyon magam alatt voltam, pedig én szakítottam. De be kell valljuk, hogy ez a kapcsolat nem müködik. Ha most az új srácot elfelejted, akkor majd lesz egy másik. Tudom, hogy biztosat a bizonytalanért...de ilyen fiatalon csak nem akarod a legjobb éveid egy rosszul müködö kapcsolatban leélni....

2012. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem lelkileg nem lennék képes kidobni... amikor a másik fiúval vagyok, épp az ellenkezőjét érzem. Lehet jön egy másik... De ez a fiú sem biztos hogy kitartana mellettem. Bár elég nagy szavakat emleget, és el is hiszem hogy komoly kapcsolatra vágyik (lassan 30) és hogy kibulizta már magát... Mégis annyira különbözünk, de oly sok mindenben hasonlítunk is...
2012. dec. 10. 00:14
 8/14 anonim válasza:

Szerintem neked kellene egy kis pihenő. Esélytelennek látszik már ez a kapcsolat. Hasonló helyzetben voltam én is. Szakítottam a barátommal akivel 3 évig voltam együtt, mert megtetszett egy másik fiú. Aztán vele elkezdtem találkozgatni, de gyorsan meguntam. Aztán rájöttem, hogy az egész csak azért volt mert kalandot kerestem.

Nem bántam meg a döntésemet, kellett egy kis szabadság.

2012. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én még mindig tartom azt, hogy nem ribanc vagy, hanem nyuszi + határozatlan. Majd benő a fejed lágya később ne aggódj.
2012. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, a kalandra gyanakszom én is... Nyuszinak biztos hogy nyuszi vagyok. köszönöm a normális válaszokat mindenkinek!
2012. dec. 10. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!