Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermek vállalás előtt állok,...

Gyermek vállalás előtt állok, tanácstalan vagyok, hogy fizetős orvoshoz mennyek vagy járjak csak sztk-s rendelésre a többség azt mondja ne válasszak fizetős dokit. Ha még is ti kit ajánlanátok Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én bp-i vagyok,de nem ajánlom az sztk-t.szarnak az ember fejére.inkább magán doki.1 éve várok a babára.sztkban elzevertak h nem lehet gyerekem.a magán meg elkezdett kivizsgálni.
2011. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolom,ha megteheted,válaszd a fizetős dokit.ők azért jobban odafigyelnek rád (legalábbis én ezt tapasztaltam)Bár nem vagyok kecskeméti,nem tudom,hogy ott miyen az sztk-s rendelés
2011. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

igen felesleges kidobni a pénzt magándokira..mégis az ellátás másmilyen..

én mindkettő gyerekemmel magánhoz jártam,tudom hogy felesleges pénzkidobás,akkor is jó ,jobb volt így..nst-re pl.2 órát vártam azt nehezen viseltem..

ha teheted magándoki..

2011. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél magán dokim volt, szülésre még sem jött be mert nem ért rá..pf..halom pénzt fizettem neki, másodiknál sztk, minden ellátást és odafigyelést megkaptam, jó persze nem nyalták ki a fenekemet, és várni is kellett de a lényeg, hogy a babát alaposan megnézték, ha gond volt akkor intézkedtek és kész, szülésnél jobban figyeltek rám mint akinek fogadott dokija volt, azt a pénzt pedig amit a dokira költöttem volna a babára költöttük, most ismét várandós vagyok és ismét sztk.
2011. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
járhatsz sztk-ba ha simán összejön a babád és problémamentes a terhességed, de ezt senki nem tudhatja előre. Mi 2 évet dobtunk ki az ablakon mert sztk-ba jártunk meddőségire. Aztán magándoki, ő mindent kivizsgált és fél év múlva baba.
2011. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csak magándokihoz mennék, bár én bp-i vagyok és sikerült kifognom egy szuper emberséges dokit, aki tényleg odafigyel ránk a kapott pénzért. Ha jó dokit találsz, akiben megbízol,akkor érdemes megfizetni. ha mindegy, nem vagy "egyemberes" típus,akkor valóban, szülhetsz bárhol, bárkinél.
2011. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Kecskemétre járok az sztk-ba! Nem a legjobb, mondjuk a kötelező UH-on kívül magándokihoz járok, de csakis UH miatt, félegyházára! Amúgy meg szerintem mindegy az ember hova jár, az ellátást, így is megkapod, persze egy magánorvos lelkiismeretesebb! Én azt a pénzt amit ráköltenék, a babára költöm, mikor majd megszületik! Kazacsay doktor, szerintem nagyon rendes!
2011. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én Debreceni vagyok, fogadott doki, de még egy Ft-ot sem fizettem neki, pedig 3 hetente vizsgál, és mégis ki van nyalva a seggem, rendelésre megyek elsőnek behív, mindent elintéz nekem...

Mondjuk nekem azért fogadott, mert nekem anno úgy tettek, hogy örüljek ha a 6. hónapig kihúzom a picivel...

És tessék itt vagyok 32 hetesen, makk egészséges babával a hasamban:)

2011. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy magándokihoz akartam menni, mert hogy legalább jobban odafigyelnek az emberre. De az elején sztk-ba mentem, mert hogy arra, hogy megállapítsa a terhességet, jó az is. Aztán telt múlt az idő, mindig rendesen megvizsgált, rendesen be voltam utalva mindenhova, igaz a vizsgálatoknál várni kellett, de a kötelező uh-okra mindig adtak időpontot, úgyhogy oda nem kellett várni, meg a végén az nst-zés is időpont alapján működött, úgyhogy arra sem. Végül is nem váltottam magándokira, mert az sztk-ba is mindent megkaptam, szerencsére problémamentes terhességem volt. Ügyeletesnél szültem, és azzal sem volt semmi problémám, mindenki nagyon rendes volt, utána ő is odajött hozzám, megnézte, hogy vagyok, stb, szóval pozitívan csalódtam az egészben, és egyáltalán nem bántam, hogy nem adtam ki rakat pénzt a magánorvosra. Ebből kifolyólag én annyira nem ajánlom, feleslegesnek tartom, de te tudod, hogy ott Kecskeméten milyen az sztk-s rendelés, milyenek az orvosok.
2011. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyban kórház függő is. Van, ahol kritikán aluli a sztk-s terhesgondozás.

Kecskeméttel az a baj,hogy nagy a vonzáskörzete, ergo sok ember tartozik oda.

Én nem bántam meg a magándokit! Mondjuk nekem szempont volt az is,hogy a munkám miatt nem tudtam ott ülni napközben órákat és kivárni az sztk-s terhesgondozást. A dokimhoz meg este mehettem és max. 20 percet kellett várnom. Nem csapta össze az uh-ot sem. Kecskeméten sajnos ez is szokás!

Szülésnél pedig maximálisan odafigyelt rám. Egyébként Csuka Ferencnek hívják! Fiatal, nagyon jó doki. És szerintem egész jó áron dolgozik!

2011. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!