Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le a pasim?

Figyelt kérdés
Kaptm egy fülest az elmult honapba nem ez volt az elsö.. hogy a barátom nem ott van ahova mondta hogy megy... es nem a barátaival... vagy nem csak velük... hanem egy masik lannyal.. es nem csak haverkodnak hanem megsal vele... A LÉNYEG HOGY NEM TUDNÁM VALAHOGY A NETRÖL LENYOMOZNI A TELEFONJA ALAPJÁN HOGY HOL VAN HOGY RAJTAKAPHASSAM? MEG HA MÁR UGY VAN AKKOR HOGY NYOMON TUDJAM KÖVETNI HOGY MMIKOR HOL VAN? LÉGYSZI CSAK AZ IRJON AKI A KÉRDÉSRE SZERETNE VÁLASZOLNI MERT NEM VAGYOK KIVÁNCSI VÉLEMÉNYEKRE H HAGYJAM OTT HA MEGCSAL MEGHOGY LEGFONTOSABB A BIZALOM.....BLABLABLA...KÖSZI

2012. dec. 11. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha megcsal, akk hajrá, süllyedj le a szintjére. Én beszélgetnék, ha látom h hazudik, elhagynám. Majd a élettől visszakapja
2012. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vagy kíváncsi, akkor minek kérdezel? b@szod...

amúgy meg nem lehet ilyet, ha csak nem vagy profi. egyszerűbb, ha titokban követed

2012. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Androidos mobillal egyszerű, ha bejelentkezik Facebookról, kiposztol egy ideiglenes helyet, ha nem kapcsolta ki.
2012. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen lehet ilyen, ha te vagy a budapesti rendőrkapitányság főtisztviselője.
2012. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

javaslok 1 hasznos progit: keylogger

feltelepíted a gépedre, minden egyes leütött karaktert rögzít, elrejtheted a tálcán, s csak később nyitod meg h elolvasd! vhogy eléred h a te gépedről lépjen be pl. fészre, s onnantól tudod a jelszavát!

2012. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 :))))

anno azzal tudtam meg hogy a csaj akire hajtottam (volna) leszbikus :D

2012. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az egyik ismerösöd fagassa ki a pasidat vagy valakit kérj meg rá h kérdezzen rá ezekre xD
2012. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 7

Én az egyik exemet buktattam így le, h megcsal....szóval abszolút használható dolog! :)

2012. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Előttem is írták.. keylogger. Én is innen tudom a barátom jelszavát... hasznos kis progi. :D
2012. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!