Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy még nincs pasim, de vágyom arra, hogy legyen egy fiú mellettem aki megölel, megcsókol, megvigasztal ha kell, és ha úgy hozza a sors akkor meg is védene?! 16/L

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
ez teljesen rendben van
2012. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális! Igen!
2012. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Normális. Az ember társas lény.

Nekem is egy ilyen barát csajra (?) lesz szükségem ennyi szar után. Na, majd karácsonyra kérek egyet a Jézuskától. :D

2012. dec. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Dugás nincs a felsorolásban. :(
2012. dec. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, mint ahogy a pasik is vágynak arra, hogy legyen egy lány, aki mellett lehetnek, akivel foglalkozhatnak, akit megvédhetnek :)
2012. dec. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
dugni meg nem is akarsz bmeg?
2012. dec. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is erre vágyom, kivéve a védelemre ja és pluszban jó kis szexre.


22f

2012. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én ugyanígy vagyok csak lánnyal :)
2012. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 évesen még úgy gondolom, hogy nem jött el annak az ideje! Lehet, hogy emiatt prűdnek tartanak, de én így érzem. A többi választ pedig köszönöm!:)
2012. dec. 8. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!