Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki egyszer megcsalt az meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsalt az meg fog újra is?

Figyelt kérdés
Vagy van arra remény, hogy pont ezt a hibát kellett elkövetnie ahhoz, hogy rájöjjön neki nem kell ez és utána hűséges lesz? Van vkinek erről esetleg személyes tapasztalata. Megcsalt a barátnőm, szeretem nagyon, ő is aztmondja hogy nagyon megbánta és hülye volt, nem akarja többet. Tudom, ésszerű lenne kidobni de nagyon szeretem, nem tudom megtenni.

2012. dec. 20. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát, ebben biztos lehetsz!
2012. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dorky ***** válasza:
59%
Azért a megcsalásnak mindig van oka. Ha ezt sikerült megfejteni és megoldást találni rá, akkor talán van remény, hogy nem teszi meg ùjra.
2012. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szünetet kértem a barátomtól és az alatt a 2 hét alatt volt egy szájrapuszi egy sráccal de csak ennyi, de szerintem ez már megcsalás. Szóval ez volt egy éve és még mindig együtt vagyunk, én megbántam csak fellángolós korszakomban voltam és ...:S nagyon mocsok dolgot csináltam de már minden oké , és még elképzelni sem tudom hogy újra közeledjek egy fiúhoz.
2012. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne bízz benne, dobd ki!
2012. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Kutyából nem lesz...

Én már akkor szakítok ha hazudott bármit is, a megcsalás is az....

2012. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Én azt vallom, hogy mindenki megérdemel még egy esélyt ! De csak EGYET! Ha ezt is eljátsza, akkor mehet!
2012. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Még egy esélyt?

Adsz kölcsön pénzt, nem adom meg, adsz még egyszer???

2012. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még egy esély a pótvizsgán van, nem az életben...
2012. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehetőség előfordulhat. Ha azért csal, mert már un mint az állat, akkor egyértelmű,hogy mindig is be fog újítani másokkal, különbekkel nálad.

Ha azért csal mert nem adod meg neki a puncit olyan mennyiségben, ahogy elvárás volna esetleg!akkor nem valószínű,hogy meg fog, ha egyébként nagyon szeret téged, és bírja a fejed, és te változol az igényeinek megfelelő szintre, és ő ettől teljes mértékben kielégített lesz.

Én ekkor már nem akarnálak annyira csalni mint azelőtt.

TEhát az OKOKAT kéne talán nézni, hogy mi miért történik!

2012. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mégegy esélyt a párkapcsolatra értettem Te szerencsétlen. Pénzt meg alapból nem adok kölcsön senkinek, de most itt nem is ez a kérdés.
2012. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!