Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 honapja vagyok a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 honapja vagyok a párommal, akit imádok, viszont o ketszer is megcsalt es egyszer egy csajnal aludt. Allitolag megbanta. Imadom ot. Ti megtudnatok bocsajtani illetve bocsajtottatok meg ijesmit?

Figyelt kérdés
es mi lett a vege? nagyon osszetortem
2012. jan. 28. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, te meg akarsz, és meg tudsz-e bocsájtani.

De aki öt hónapban se bírta a gagyájába tartani a farkát! Szerintem nem szeret!

2012. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer 5 hónap alatt? Persze, hogy megbánta, lenne olyan hülye, hogy igazat mond: "Drágám, ez mindig így lesz"?
2012. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5 hónap után elvileg még dúlnia kell a lavnak!!! Ha ennyi idő alatt képes volt 2szer isfélreszúrni akkor ott komoly bajok leszenk és ez már jobb nem lesz, csak rosszabb.
2012. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mama valotta be mert ereztem hogy megcsalt eloszor az elso heten tortent masodszor a 3ik heten... es allitolag a csajnal akinel aludt nem volt semmi....
2012. jan. 28. 19:56
 5/15 A kérdező kommentje:
es a ket megcsalas csak csokolozas volt.....
2012. jan. 28. 19:58
 6/15 A kérdező kommentje:
de nekem ez is borzasztoan faj
2012. jan. 28. 19:58
 7/15 anonim ***** válasza:

hát ha azt nézzük akkor még nem volt semmi komoly, csak randizgattatok szerintem

lehet hogy adni kéne egy esélyt neki

:S

2012. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó, persze. Ennyire naívan ne kezdj párkapcsolatba, mert soha nem leszel boldog ember.
2012. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fasza, jól összetör. a szívedet az önbizalmadat. Én bekamuznám neki egyszer, hogy hú olyan pasival voltam az este... de biztos megbocsájtod, komolyan mint george cloony és brad pitt összegyúrva!
2012. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolso a tieden most mosolyognek ha nem lennek igy osszetorve de imadom es nem tudom hogyan eljek nelkule 24 l vagyok
2012. jan. 28. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!