Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha fejben már megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fejben már megcsaltátok egymást az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
De ez csak a fantáziádban van, h épp egy másik nővel/férfival szeretkezel, a valóságban ezt nem tennéd meg a pároddal szemben.

2012. dec. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Erre jó sok párszavas és elítélő benyögést fogsz kapni. :-)



Ha fantázia alatt azt érted, hogy vágysz is rá, szeretnéd, és ha olyan alkalom adódna rá, belevetnéd magad, akkor az is megcsalás (illetve jobban mondva hűtlenség), mert a szándék tesz bármit is megcsalássá.


De ha nem tennéd meg, ahogy írod, akkor az kíváncsiság csak, kár fantáziának hívni. Persze, senkinek nem esik jól, ha a párja másra gondol, de pusztán belegondolni, fejben összehasonlítani, és ENNEK ELLENÉRE, vagy ép ezért együtt maradni a pároddal szerintem ezerszer jobb egy olyan prűd vagy álszent embernél, aki gyorsan minden kísértést elhesseget a fejéből, mert tudja, hogy nem tudna ellen állni a kísértésnek.

2012. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Baromság, amit első írt..

Én amikor járok-kelek a városban, minden második nőt elképzelem, hogy hegeszteném meg, de ez semmit sem jelent. De egyébként meg sosem tennék - és sosem tettem még - ilyet.

És a tettek számítanak, nem a gondolatok.

2012. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2-es, nem zavar hogy ugyanazt írod amit én?

Vagy végig sem olvastad, vagy ennyire szövegértési problémáid vannak. Pont azt a kategóriát írtad le magadra, amit én sem tekintenék megcsalásnak.

2012. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, csak elejét :)) Így végigolvasva már ok :D
2012. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy extrém módon,és egészségesen mûködnek a hormonjaid!:D!

Hûséget fogadtunk,vakságot nem:),az meg beindítja a fantáziát ugyebár....:)))

2012. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

ez egy kitűnő, tökéletesen jó táptalaj a kacsolat megromlásához vezető útnak. Ez már az a stádium ,amikor múlik a mindent lebíró lángoló szerelem, jön a megszokás, és hamarosan előtérbe kerülnek a hibák, konfliktusok, már nem vakítja a harasztot a szelem annyira, és észre kezded venni ,hogy vannak mások is a párodon kívül, és hoppá, még sokkal ! de sokkal különbek, jobbak is, akik még talán boldogabbá, teljesebbé is tennének. Átgondolod, átértékeled az agyadban, hogy vajon biztos jó még mindig ezel tengetnem a muló napjaimat, ifjúságomat, ha már gondolatban rég nem vele vagyok, már szex közben is csak a farkat/puncit adja alád,de te elmében már az újonnan meglátott gyönyörű nőt/srácot szexeled fejben.

Innettől már egyenes út a kapcsolat leépülése. Szépen elsorvad a viszony, és vagy a közöny, vagy a féltékenység, vagy a kalandvágy, valamelyik végleg a szeméttelepre küldi az egészet.

2012. dec. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Azért kérdeztem ezt, mivel párommal nem telik el olyan nap, h legalább ne vesszünk össze egyszer sem. És tegnap beszélgettünk és beismertük egymásnak, h fejben szoktunk mással szexelni, de soha nem tennénk meg a valóságban. Én 22 vagyok ő idősebb nálam és van egy közös kisfiúnk is, neki már van egy lánya...
2012. dec. 28. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!