Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose értettem miért kell vkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose értettem miért kell vkit mindenáron elfelejteni/ kitörölni az embernek ha még szeretik egymást?

Figyelt kérdés

Holott csak annyit kellene tenni hogy egy kicsit pozitívabban kéne a dolgokhoz állni, és nem leírni a dolgot,hogy úgyse menne és úgy tenni mintha előre tudná mi lesz.

De persze lehet,hogy csak én gondolom így. Kíváncsi vagyok ti hogy látjátok. Akár példát is irhattok ha akartok a saját életetekből, tapasztalataitokból.



2012. dec. 23. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez így kissé russzúl van összerakva :)

Egyébként soha senkit sem lehet elfelejteni, kitörölni senkit nem tudunk a memóriából , ezt kár volt leírnod. Csak túltesszük magunkat az illetőn és max ritkán gondolunk rá.


Ha szakítottam a párommal szétmentünk és már nem szeretem , max haverként, akkor minek álljak máshogy a dolgokhoz.


Akkor kell másképp hozzáállni ha még akarok tőle valamit vagy vissza akarom kapni, ha nem akkor meg miért kéne?? :)

2012. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hanariko ***** válasza:
Attól hogy valaki szeret valakit, attól az a valaki okozhatott neki fájdalmat és akkor bizony (főleg ha ez többszörs előfordul) tovább kell lépni. Hiába szeret az ember valakit, ha az a másik nem szereti őt. (már, még, avgy egyáltalán)
2012. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hanariko ***** válasza:
jah és igen: kitörölni szó szerint, 100%-osan, ahogy az első is írta, nem lehet senkit az életünkből, múltunkból.
2012. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiàba szeretek valakit iszonyuan hogyha 500 km re lakik es csak szenvedes az egesz,jobn lenne elfelejteni, de sajnos nem tudom (
2012. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan helyzet, mikor úgy gondolom ez a boldogsághoz vezető út.

Velem több, mint fél éve szakított az exem, én még nagyon szerettem őt, mikor kidobott engem. Eléggé megviselt a dolog, 7 kg-t fogytam a szakítást követő 2 hónapban. Úgy-ahogy tartottam vele a kapcsolatot, de rájöttem, hogy ez csak ront a helyzetemen, kizárja azt, hogy túl tudjak lépni rajta és hogy ismét boldog legyek, ugyanis a srác nem jelezte, hogy kellenék neki.

Ezért úgy döntöttem megszakítom vele a kapcsolatot 3,5 hónappal a szakítás után, letöröltem mindenhonnan,úgy gondoltam, hogyha eddig nem jött rá, hogy mit veszített, akkor több időt reménykedéssel nem adok számára az életemből. Számomra ez hozta meg a pozitív változást. Végre sikerült új erőre kapnom, ismét boldog voltam, jól éreztem magam a bőrömben. Nem sokkal ezután pedig megismertem valakit, aki hihetetlenül boldoggá tesz :)


Szóval szerintem olyan esetben, ahol csak a kidobott fél szerelmes a másik fél pedig sz@rik bele, ott az a legjobb megoldás, ha nem tartják a kapcsolatot, nem táplál reményeket. Mert csak így van esély arra, hogy egy jobb emberrel találkozzon, aki értékeli is a szerelmét.

22/L

2012. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó, az más, hogyha csak az egyik fél van még oda a másikért. De. mi van akkor, hogy ha még szereted és hiányzik és tudod hogy ő is ugyanúgy érez irántad,akkor ezek ellenére se kezded vele újra az miért van?
2012. dec. 23. 18:20
 7/7 Hanariko ***** válasza:
mert mondjuk megismerték/kiismerték már egymást, és előjött valami olyan, ami a kezdeti randik során nem. Nem mindig a megfelelő emberbe szeretünk bele. (Még akkor sem, ha az viszonzott szerelem)
2012. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!