Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Bevallotta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bevallotta hogy megcsalt, de csak egyszer fordult elő!

Figyelt kérdés

A párom bevallotta hogy megcsalt,ez volt az első alkalom,hogy külön Szilvesztereztünk,én vendéglátós vagyok,behívtak dupla bérért dolgozni,ő azt monta,a haverjaival lesz,de kiderült,hogy megcsalt egy ismeretlen lánnyal,akinek még a nevét se tudja/mondja meg!

Mondtam neki,hogy undorodom tőle,mert kiráz a hideg,ha hozzám ér,nem tehetek róla,ezt érzem,ő meg elsírta magát,hogy többet nem fordul elő,és csak 1x történt meg!

Ti mit tennétek?



2013. jan. 2. 18:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Szakítanék. Mindenki ezt mondja.
2013. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 AndreaMariann ***** válasza:
100%

Ez embertől függ.


Bár ha undorodnék a páromtól,biztosan szakítanék.Nem is értem a kérdést igazából.

2013. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
Tök mindegy,hogy mi mit tennénk,te a saját érzéseid alapján dönts!Vagy elnézed most neki,és vagy megteszi,vagy tanult az esetből,és többet nem,vagy pedig otthagyod végleg,akkor tuti nem teszi meg.Veled.Tiéd a döntés,más lehetőség nincs.
2013. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
bocsáss meg neki..
2013. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Miért ilyen gerinctelen?

Nem is ő mondta el,hanem az unokatestvérem,aki szintén részt vett ebben a buliban,hogy látta elmenni a csajjal,én rákérdeztem,eleinte tagadott,majd addig faggattam,míg bevallotta,és még azzal jött,hogy az unokatesvérem miért kavar!

Hát erre én idegességemben csak annyit mondtam,ha most nem kavart volna,egy undorító gerinctelen alakkal élnék,aki hazudozna,és megcsalna!

2013. jan. 2. 18:44
 6/28 anonim ***** válasza:
44%
Teszem hozzá,a mindenki bekaphatja.Mostanában egyszerűbb otthagyni,és belesz@rni egy kapcsolatba,ahelyett hogy megpróbáljanak tenni érte.Undorodom az ilyen hozzáállástól.
2013. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Tudom 1 hogy javarészt azt írnák h szakítsak,de kavarognak az érzések

egyszer dühös vagyok,egyszer fáj.....

az előző barátom is Szilveszterkor csal meg,szintén dolgoztam....miért ilyen gerinctelenek?

2013. jan. 2. 18:46
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 18:45


Látszik hogy férfi vagy.....maradjak vele?

Bezzeg ha én csalnám meg,óóóóó

2013. jan. 2. 18:47
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Nemtudom. Ha olyan a Kedvesed, hogy őszíntén megbánta és hihetsz neki, hogy nem fordul elő, akkor bocsáss meg neki. De ehhez a kapcsolatotoknak is elég erősnek kell lennie. Ha nem bízol már meg benne, undorodsz tőle, akkor szakíts. Én először a helyedben időt kérnék, átgondolnám és közben megnézném, hogy mennyire akar. Mert ugye most tepernie kell, hogy a bizalmat visszaépítse kettőtök közt, nem elég bocsánatot kérni
2013. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Hmmmmm. Ha őszinte könnyeket láttál bocsáss meg. Ha nem dobd ki. (Persze csak szerintem.)
2013. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!