Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megkérdezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérdezte, hogy van-e tetoválásom, mondtam hogy nincs. Megkérdeztem, hogy miért kérdezte. Először nem akarta elmondani, de aztán később bevallotta, hogy véletlenül látta Enikő csípőjén. Többet nem akar mondani. Lehet, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
(Enikő pár héttel ezelőtt ott aludt) Kérdeztem,és faggattam hogy mondjon el mindent,de ő mindig elterelte a szót.Nem akarja elmondani.Azt mondta hogy holnap mindent elmond.Rossz érzésem van.Lehet hogy tényleg megcsalt?
2008. febr. 3. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha rákérdezett, akkor nem volt biztos benne, melyikőtök csípőjén látta a tetkót. Vagy félreértettem valamit?? Ez azért nem az az igazi tettenérés.
2008. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

holnap kiderül, addig no panic!!

talán benyitott véletlenül és meglátta..

2008. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is ki az az Enikő?Ez nem derült ki...hát esetleg berúgott és lefeküdt vele,csak nem emléxik,hogy veled lett volna -e vagy sem?Erre gondolsz?Talán lehet,hogy látta ezen a lányon és megtetszett neki,és kíváncsi volt,hogy neked van-e?Vagy talán tényleg megcsalt.De nem vágom ezt a történetet!Mit keresett náluk egy lány OTTALVÁSRA?Mi az hogy véletlenül látta?Furcsa hogy elterelte a szót!De az is,hogy megkérdezte.A pasid,és nem tudja h van e tetkód vagy sem???Kicsit értetlen vok bocsi!De ha gondolod írj egy levelet,és megpróbizom segíteni!Pusz és nyugi:Bea
2008. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Enikő egy csaj anyja és apja ismerőse aki a strandon volt és nem tudott haza menni.De nekem már az gyanus volt hogy másnap enikő már az egyik barátjánál alutt.Én kérdeztem tőle hogy akkor miért nem aludt a barátjánál?Miért náluk van?És ez nekem is nagyon gyanus az egész.Remélem valami hihető történetet fog mesélni mert már nehezen fogok bármit is elhinni.
2008. febr. 3. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a stramdon volt, akkor esetleg nem gondolod hogy bikiniben látta meg a tetkoját? mert szerintem elg valoszinű.
2008. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hehe nem vágom teljesen a sztorit de holnapra biztos kitalál valami jó hazugságot>:]

holnap úgyis minden kiderül!!

2008. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyszerűen felizgatta a tetko látványa, ezért kínos neki beszélni róla. Teljesen mindegy, hogy hogyan történt a "meglátás". Ha megcsalt volna, nem beszélt volna egyáltalán a dologról. Viszont az érdekli, hogy neked van-e vagy lesz-e... :D

Ezek szerint viszont nem tart ott a kapcsolatotok, hogy látott volna téged meztelenül. De úgy tűnik ott sem, hogy nyiltan beszélgessetek a vágyaitokról meg a félelmeitekről. Hajrá, mert másféle kapcsolatban élni időpazarlás. :)

2008. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
szerintem megcsalt!Ha az én pasimnál aludna 1 csaj én rögtön szakítanák vele az biztos!olyan nem létezik a mai világban hogy valaki együtt vagy másnál alszik s hogy ne történjen semmi!Ne engedd palira venni magad!Légy okos!
2008. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsó válaszadónak: Hülye! Enikő a kérdező szüleinek barátja. És nem a srácnál aludt, hanem a kérdezőék házában. ÉS! nem mindenki létesít szexuális kapcsolatot azzal akivel alszik, pláne akinél.


A kérdezőnek: Ne legyél ilyen negatív, gondolj mindig a legjobb eshetőségre, még ha tudod is hogy lehet rosszabb.

2008. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ti ikrek vagytok és esetleg összekevert titeket?

Ez elég béna dolog szerintem.

De ha így történtr, biztos nem direkt volt, és ilyenkor nem a barátod a legnagyobb hibás, hanem a tesód, hogy engedett a kisértésnek.

Az is lehet, hogy csak kiváncsi volt neked is van e, lehet tetszik neki, bár ha így volna akkor nem lenne olyan zavart. Inkább kérdezd meg az Enikőt.

És maikor enikő ott laudt, akkor hol voltál? Mármint nálatok laudt, vagy a barátodnál? Gondolom te a tesódékkal élsz még nem? Ha a pasidnál volt ő, akkor tuti volt ott valami, mert ha nekem lány tesóm lenne és a pasimat meglátogatná főleg úgy hogy nem vagyok ott, és ott is alszik az mnidenre magyarázat lenne.

Miért aludt ott, és mért hajt a pasidra, főleg a tesója pasijára?! Ha hasonlitatok és veled jár, akkor meg nem értem miért kell ilyet csinálniuk akár direkt ovlt akár nem. Ronda dolog ha tényleg megtörtént, de kicsit érthetőbben magyarázd el a storit.

Tuti aki megcsal engem, főleg az egyik rokonommal azt kihajitanám egyből, akármilyen jó pasi, az meg nem mentség h összekevert titeket, a tesódnak pedig nincs bocsánat, ő nem tévedhetett semmiben, mivel jól tudja h ő nem az ő pasija, hanem a tiéd, és ha eljátszotta h te vagy, akkor is szégyenlje a pofáját. a barátod jobban figyelhetett volna, h neked nincs tetkód neki meg van.

Biztos valami fiatal kis suttyó, már bocs. Ez felért egy szembeköpéssel. Ilyenek után nem bíznék, és nem adnék egy esélyt se, ha fontos ovltál neki, akkor most tanul belőle és megtanulja h más lányaokkal ne tegyen ilyet. A tesódat meg a helyedben legzsivesebben kitagadnám és nem szólnék hozzá egy szót se, neki egy ilyen szitu fordított esetben hogy esett volna?

Ha joggal haragszom valakire, akkor képesl ennék felképelni bárkit, akár még a saját tesómat, unokatesómat, és memgondani neki többé ne tedd be ide al ábad. neki kell a lelkiismeretével elszámolni, ez nem neked égő, hanem nekik.

Jó bűtrak voltak, jó vastag bőr lehet ak épükön, gondolom ha kiderülnem inden te is dühös lennél ,szerintem jobban felhuztam magam most, mnit te.

2009. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!