Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom és az exe csókolózta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és az exe csókolóztak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Számonkértem és azt mondta, hogy ez csak egy utólsó búcsúcsók volt, a lány erőltette és részéről semmi jelentősége. De mégis miért, ha már velem van? Kb. 1,5 hónapja szakítottak é mi 3 hete vagyunk együtt.

Nagyon el vagyok keseredve...



2013. jan. 13. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szakits vele
2013. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egészségükre-te viszont lépj ettől a pasitól.
2013. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
honnan tudtad meg? Ilyenek előfordulnak de ezt nem szokták elmondani és nem is kell megtudni az uj párnak. Nekem is volt iylen és tényleg scak búcsu csók volt nem jelentett semmit. Mondjuk nem 1,5 hónap után volt hanem 2 hét.
2013. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Lapát neki.


Mi az, hogy búcsúcsók?

Aztán eszébe jut, hogy kell búcsúnyalás, meg búcsúszopás, meg búcsúdugás, meg búcsúminden. De aztán kell még belőle, mert nem volt megfelelő az alkalom stbstb.

2013. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

sztem is dobjad inkább a srácot...

engem is érdekelne, honnan tudtad meg!

2013. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 legly ***** válasza:
100%

részvétem, sajnálom ismerős érzés.. =/


Üdvözlettel

Legly

2013. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm látta meg az utcán. Elmondta nekem, én padig rákérdeztem a páromnál.
2013. jan. 13. 19:27
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel, pasiból annyi van mint égen a csillag..
2013. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Búcsú az május elsején van, nem az ex szájában.
2013. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hm... búcsú csók... necces...ennyi idő után? szerintem inkább arról lehet szó, hogy valamelyik fél még nincs túl a másikon vagy egyikünk sincs túl még egymáson, ami nem volna nagyon meglepő... mert bő egy hónappal a szakítás után össze jött veled...akkor milyen kapcsolat volt az övéké ha ilyen hamar túl lett rajta?...nem tudom mit gondoljak...engem nagyon zavarna... :/
2013. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!