Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment a barátnöm bulijára és csokoloztak. Na most mit csináljak?

Figyelt kérdés

és a barátnöm azt monta hogy ne haragudjak rá mert nagyon bevolt baszva.és csak egy csok volt

most fogalmam sincs mit csináljak.

amugy én azért nem tudtam elmenni a barátnöm bulijába mert ithon kellet maradnom.


2008. jún. 16. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Neked kell eldöntened, h ez belefér-e a kapcsolatotokba. Személy szerint nagyon béna kifogásnak tartom, ha valaki a piára fogja ezeket a dolgokat. Ha valóban szeretne, nem smárolná le az első csaj, aki az útjába kerül. Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is.

És a barátod mit mondott? Ugyanazt, mint a barátnőd?

2008. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg jó barátnök vagytok és nem csak éppen egy osztálytárs vagy egy futó barátnö akkor ha bocsánatot kért akkor bocsájs meg neki. (persze ha megint elöfordul akkor már elkéne gondolkodni milyen barátnö) de egyszer megesik. ja a pasit meg dobd ki. egy köcsög.

annak idején a csajokkal ugyan ez volt, gyerekkori barátnök aztán az egyik barátnöm elszedte a másik hapiját évekig nem beszélgettek, aztán egyszer kibékültek, és azóta megint 3 -an vagyunk (már több mint 10 éve , még gyerekek voltunk) addig én hallgattam mindegyik siralmát a másik felé.

2008. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

a barátom már 2-szer megcsalt ez volt a harmadik

és a barátnömnek megbocsátok mert vette a fáradságot és felhívot másnap hogy mi volt

2008. jún. 16. 17:03
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3. alkalom??????????????????? Te jó ég, mégha egy csók volt "csak" akkor is gáz a pasi. Szerinted szeret téged? Nem inkább 1 olyan pasit érdekelnél, aki nem aláz meg folyton?

Első válaszadó voltam

2008. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
* érdemelnél
2008. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd már ki! Nem veszed észre, hogy semmibe vesz a barátod? Annyira érdekled, mint a piszok a körme alatt. 3-szor, beszarok. Te még meg is bocsátanál neki?
2008. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
végülis megértem mert most nem tudunk talizni már 2-hete nem láttam és szerintem már hiánya volt
2008. jún. 16. 17:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mentegeted, azzal nem oldasz meg semmit. De ha ez így jó neked, akkor tedd. Ezzel azt fogod elérni, h megint meg fog csalni, mert látja, h megteheti veled, ugyanis mindig megbocsátasz neki. És ez neki baromi kényelmes. Van otthon egy barátnője, akit akkor és azzal csal meg, amikor és akivel akar. Hisz úgysem lesz semmi következménye. Álompasi :-P
2008. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Mond már el, hogy hol lehet megismerkedni ilyen tündérekkel, mint te. Minden pasi álma egy élő guminő akinek csettinteni kell, ha rájön az inger. És ugye nem szól bele, ha más nőkkel kavar. Biztos megvan az oka, hogy ennyire szereted, lehet isten az ágyban vagy más. Csak úgy kérdezem, hogy nálad hol a határ pl? Ha előtted kefélné meg a legjobb barátnődet akkor az már elég súlyos bűn lenne, vagy azért az még belefér, esetleg beszállnál, hogy kedvére tegyél?
2008. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem rugd ki a pasidat a p.csába.Ha 3x megcsalt téged már nem fog leálni.100% hogy megtezi 4x,15x20x.

Tudja hogy mindig megbocsátasz neki és kihasználja az alkalmakat hogy megint megcsaljon.Nem éri meg hogy ilyen pasi mellett maradj.Keress mást!

2008. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!