Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az ex barátom? Mit akar ezzel elérni? Miért harcol még mindig? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

A barátommal hkb. egy hónapja szakítottam, mert nem voltam belé szerelmes és ráadásul voltak érdekes kis ügyletei, amik alatt a Facebookon való tevékenykedéseit értem. Például gyakran böködött más lányokat az ismerőseim közül, akik persze leadták nekem a drótot mindannyian, mivel csak a valódi barátaimat igazolom vissza. Többször szóltam a fiúmnak, ne böködjön másik lányokat, mert zavar. Ő pedig még azt is meg akarta nekem tiltani, hogy egyáltalán fiúkkal beszéljek..., holott ő irogatta mindenkinek, hogy milyen szép és ő böködött másokat, nem én. (Abba bele sem merek gondolni, miket művelhetett a hátam mögött a nem csak profilos csajokkal.) Szerintem ez eléggé igazságtalan dolog volt, ezért nem is tartottam be. Ő azt mondta, nem bököd többé senkit sem és nem is chatel egyetlen lánnyal sem. Természetesen nem hittem el, de nem is vártam, hogy ne chateljen lányokkal, csupán azt szerettem volna, hogy ne böködjön másokat és a többi lányt csak barátként kezelje. Az egyik barátnőm bejelölte egy kamu profiljával és a drága barátom autómatikusan kezdeményezett, hogy "Hé, sexy...". Mindezalatt nekem napi 8 sms-t írt, hogy így szeret, meg úgy... Aztán a sokadik félrelépős lebukásánál már nem tudtam elnézni a dolgot, hiába szerettem. Miképp reagált a szakításra? Még több szeretlekes sms-t küld, rengeted emailt, amikben nem csak a már bocsánat, de nyálas dumáját írja, hanem rengeteg képet is mellékel, amin félmeztelen és az én nevem van a hasán, meg, hogy szeret! Nem bírom tovább. Szószerint zaklat! Mondtam neki százszor, hogy végeztem ezzel a kapcsolattal, továbbléptem és még új barátom is van. Nem bírom cérnával Mit csináljak? Előre is köszönöm a válaszokat.

16 L



2013. jan. 29. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le facebookrol, ha telefonon zaklat valtoztasd meg a szamodat torold ki az eletedbol ahogy csak lehet azt csokolom.Az ien f@szsz*p*k azt erdemlik.mar bocsanat a kifejezesert
2013. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd és töröld mindenhonnan,és mindig gondolj arra,mennyire szánalmas alak.Egy idő után,ha semmibe veszed,majd lenyugszik és leáll.

Amúgy szerintem kellene az életébe a biztos pont,mellette meg szeretne félrek.rogatni. Ezért kellenél Neki Te is.

2013. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Letiltottam, ahol tudtam, de az emailemmel mit tegyek? Állandóan félmeztelen képeket küldözget..., meg "örökre együtt" üzeneteket...
2013. jan. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!