Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni, hogy egy olyan srác aki nem akar komoly kapcsolatot, de tetszem neki, mégis velem akarjon lenni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Eddig még nem sikerült komoly kapcsolatot kezdenem senkivel. Ebből adódóan még szűz vagyok. Kicsit bánt a dolog (mármint a szüzesség) de nem érzem kényszernek vagy korhoz kötöttnek az elvesztését, viszont azt, nagyon bánom, hogy nincs olyan ember akivel lefekhetnék. Illetve, ez így nem is igaz, hiszen jelentkező akad bőven.

De most inkább leírnám az aktuális problémámat.

Van egy 22 éves fiú, egy házibuliban ismerkedtem meg vele. Már ott is történt egy s más közöttünk, de természetesen nem engedtem neki túl sokat. Aztán rá egy hétre elhívott magához. Egész normális volt, beszélgettünk, érdeklődött irántam (persze az is meglehet, hogy csak a szex reményében) de megint nemet mondtam neki, így csak addig jutottunk mint megismerkedésünk estéjén.

Az a gondom, hogy én megkedveltem ezt a fiút, de a barátai azt mondják, hogy ő nagyon nehezen kötelezi el magát.

Minden haverja kivétel nélkül azt mondta nekem, hogy kedvel engem a srác, jófejnek és vonzónak tart.

A legutóbbi alkalommal nála felejtettem a nyakláncomat (amit mellesleg ő maga kért meg, hogy vegyem le) és pár napja írt, hogy visszaadná, én válaszoltam, hogy rendben van, de azóta semmi. A válaszomat elolvasta, azt láttam, de nem írt vissza.

Szeretném valahogy elérni, hogy gyakrabban keressen, mert én szívesen lennék vele együtt, bármilyen szinten is...még ha ez csak heti 2-3 alkalmat jelent. Elég érzelmes típus vagyok, de mivel még nem volt kapcsolatom, már bármilyen alapon működőbe belemennék, ha az illetővel oda- vissza vonzódunk egymáshoz.

Azonban én nem szeretnék írogatni neki, keresni, mert ettől biztosan elriadna.

Nincs valami biztos tipp, ami működik és esetleg elérhetem, hogy még inkább megkedveljen, és többet is akarjon tőlem?


2012. aug. 12. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy fiú olyan beállítottságú hogy fiatalon nem kezd komoly kapcsolatba akkor a fejed tetejére is állhatsz nem fogod tudni megváltoztatni. Rajta főleg az idő fog segíteni míg benő a feje lágya. Egyik ismerősöm is ilyen énis hasonló helyzetben voltam. Olyan másfél hónap után ejtette a barátnőjét hogy "megunta". Mint egy játékot... Én a helyedben kerülném ha ezt még tudod is róla.
2012. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem csinaltad azt amit o mondott..most mar hiaba akarsz vele lenni....keress amst
2012. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Marczy2 válasza:

Szia:) engedd neki de ne is. Ezzel érzi hogy akarod meg azt is hogy küzdjön=> ezzel energiát és időt öl bele azaz elkötelezi magát. Talán azért ilyen csajozós vagy mi mert könnyű prédára utazik de te nem vagy az. Ès ez így jó. Kihívás leszel és ez tetszeni fog neki

(tuti tipp(1próbát megér))

2014. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!