Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » K. Ban élek egy éve. A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Ban élek egy éve. A párom időnként önkielégítést végez. Észrevettem hogy fb-on hiányos öltözetű nőket nézeget. Ezt nem is titkolja, saját bevallása megkívánta a szexet és kielégítette magát. Adhat okot ez aggodalomra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 10:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én is megyek K-ba!
2013. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
73%
Vagy megalkudsz egy ilyen férfival, aki annyira becsül,hogy más meztelen nőcskékre élvezkedik, vagy keresel olyat aki többre becsül.Hidd el van aki megelégszik a párjával,én nem is adnám alább ilyen férfinál.
2013. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy minden férfi vágyik az újdonságra,beléjük van kódolva a vadászössztön,,Butaság lenne okokat keresni egy pasi hűtlenségére és egy pillanatig nem hibáztatnám magam ha megtörténne.Csupán próbálom kiszűrni,hogy ne rontsam el az életem..Megalkuvás szóba sem jöhet,csak mivel ezt én már figyelmeztető jelnek veszem,kiváncsi voltam mások,főleg férfiak véleményére.Mert ha sokan azt állitják ez természetes dolog,erőt veszek és megpróbálom megérteni..mert a nők másképp működnek.ha mi szeretünk vkit nem hoz lázba semmilyen adonisz külsejű pasi.megnézzük,tetszik a látvány de ennyi kb...A rosszindulatuaknak pedig üzenem h talán pont a természetem miatt nem vert még át egy férfi sem,mindig én szakítottam mert nem találtam azt amit a mostani páromnál érzek.vagyis képtelenség tisztelni olyan nőt aki saját magát nem becsüli eléggé ahhoz hogy ne hunyjon szemet a férfi kilengésein.ja,és még azt hogy nehéz helyzetben vagyok,külföldön élünk de nekem nincs még állásom,mindent megad nekem,nagyon jóképű,kedves,férfias pasi,a legtöbb nő csak álmodhat ilyenről,de én nem ragaszkodom hozzá ha kicsit is félreismerem és megbánt.más nők pedig ragaszkodnak egy lúzerhez is aki agyoncsalja őket,tisztelet a kivételeknek.Csak óvatos vagyok,legalább nem érhet kellemetlen meglepetés.
2013. febr. 22. 16:49
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Belé kódolva senkibe nincs, hogy idegen nőkre veregesse,ez teljesen tudatos.Van aki a barátnőjével próbál újdonságokat felfedezni és nem "nyúl" máshoz.Egy férfit se hoz lázba idegen nő ha szereti a párját,ránéz,elkönyveli h jól néz ki és kész ennyi.
2013. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés?xDDDDD Hat ez hatalmas aggodalomra ad okotxDDDKepzeld el ha a baratnom epp nincs itthon en is Kicsapom a lompost,sot tud is rola:D MERT MEGÉRTŐ!VAN ANNYI ESZE HOGY FELFOGJA HOGY EGY FERFI FOLYTON KANOS!ÉS NEM IDE JON IROGATNI HOGY HATHA TALAL VALAKIT AKIVEL TUDJA SZAPULNI A HAPSIJAT.IGEN SZAR ELETE LEHET MELLETTED!
2013. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!