Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját magam ellensége vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját magam ellensége vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal, már a végén én se voltam boldog...de nagyon hiányzik...és az eszem tudja, hogy nem lett volna közös jövőnk... viszont mégis saját magam helyzetét nehezítem meg, h folyton arra gondolok mi lett volna ha.... s hiába nem voltam boldog mellette szerettem/szeretem őt:(

mit kéne tennem? pl. ma is erre gondoltam és csak elkezdtem bőgni a buszon nyilvánosan... mennyi idő mire ezt fel tudom dolgozni? már komoly fizikai tüneteim is vannak és tudom, h csak magamat hergelem, de nem tudok uralkodni magamon....


2013. febr. 19. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
meg azzal is tisztába vagyok hogy ennél már csak jobb lehet meg ennél jobbat érdemlek, de ha "bekattanoook" akkor nem tudok magamnak parancsolni és belelovalom magam ebbe:SS :( és így megnehezítem a saját helyzetm
2013. febr. 19. 17:05
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
El kell tudni felejteni mert ha tényleg boldogtalan voltál mellette, akkor úgy sem tehetsz mást.
2013. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az idő múlásával jobb lesz.
2013. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
az idő sok mindenre megoldás
2013. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 wartburg353s ***** válasza:
73%
Csak az idő segíthet. Még jó darabig így fogsz érezni sajnos. Ne nézz mostanában szerelmes filmeket. Próbálj olyan dolgokat csinálni, amihez nem fűződik közös emlék. Ne járj azokra a helyekre, ahova együtt szoktatok, rendezd át a szobát, hogy ne minden rá emlékeztessen. Ne figyeld, hogy rád ír-e valami közösségi oldalon. Ha mégis megteszi, ne foglalkozz vele. Így lerövidítheted kicsit a szenvedéssel töltött időt.
2013. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 micike13 válasza:
66%

Okos vagy, mert a szíved nem veszi el a tisztán látásod. Felismered, hogy így csak a saját helyzetedet nehezíted meg. Remélem azzal is tisztában vagy, hogy az idő tényleg mindenben segíteni tud neked. Kérlek legyél minél többet barátaiddal, szeretteiddel, séták alkalmával látogassatok meg új helyeket, új emlékeket idézve ezzel. Nem írtad meg mennyi ideig voltatok együtt, de gondolom van pár közös emléketek. És persze egyenlőre csak erre tudsz gondolni. Ezért mondom, hogy mozdulj ki, mert a csodák csak odakint fognak megtörténni veled. Ne keresd a lépteit, gondolok arra, hogy ne hallgass egyenlőre olyan zenét amit együtt hallgattatok vagy filmet amit együtt néztetek. Ezeket egyenlőre tedd félre és ismerj meg újakat.

Írtad, hogy már a végén te sem voltál boldog. Gondolom azért szakítottatok, mert nem tudtátok megbeszélni a problémákat. Vagy mert talán megcsalt és a szíved nem tudott megbocsátani neki. Nem tudom a szakítás okát, de az biztos, hogy amelyik úton huzamosabb ideig szomorú vagy, az nem a Te utad. Találgatni persze lehet, hogy mi lett volna, ha nem balra fordulok, hanem jobbra. Mindenki a maga történetében a főszereplő. Ezzel azt akarom kifejezni, hogy mindig minden valamiért történik. Te jelenleg rosszul érzed magad, de amint eltelik az a bizonyos idő ( ez mindenkinél eltérő) akkor tanulsz majd ebből és később ebből merítesz tapasztalatot. Tudod, ami nem öl meg az erősebbé tesz.

És ne legyél hülye, ne büntesd magad, ne hergeld magad, mert a végén a sok idegeskedésből tényleg komolyabb tünetek lesznek. Légy erős és a tested-lelked idővel meghálálja, ígérem!

Addig is Carpe Diem!

2013. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
költözz lakatlan szigetre egy évre,utána mindent más színben látsz majd:D
2013. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!