Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ma tudtam meg hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma tudtam meg hogy megcsal a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két pici gyerekem van,és ma belekukkantottam a férjem facebook oldalába ahol félre nem érthető üzeneteket találtam egy lánytól.Nem tudom mit tegyek,még gyeden vagyok,nem tudom elhagyni sem hisz nem tudom eltartani a gyerekeimet,arról nem is beszélve hogy milyen fájdalmat okoznék nekik azzal ha elhagynám az apjukat.Van valaki hasonló cipőben?

2013. márc. 14. 23:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
először is beszélj vele...
2013. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Figyelj, két gyerekkel egyedül baromi nehéz.

Én számot vetnék, hogy szeret-e a férjem érzelmileg, vagy durván bánik velem.

Mert lehet, hogy ez a kis nőci- általában így van- átmeneti kis kaland, és csak a teste kell.


Ha ragaszkodik hozzád, és szeret, akkor maradj.


De ha ganajkodik, lenéz, utálatos, akkor hát nem is tudom. A gyerek az nagy úr.

2013. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Hát én szerencsére nem, de nagyon sajnálom a történteket..Régóta zajlott a viszony a férjed és a között a ribi között?Szeretnék valami hasznos tanácsot adni de így tényleg nehéz!Valamiért úgy gondolom hogy ha vele maradnál már sosem lennél vele igazán boldog mert mindig eszedbe jutna hogy megcsal és ezt a rossz kapcsolatot a gyerekek is megsínylelnék.. szerintem próbálj meg szakítani vele és mindkét gyerekre kérd a gyerektartást
2013. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
tudd meg,hogy pótszer,vagy érzelmi viszony és az alapján dönts.
2013. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

először is a gyerekeknek tévedés az a legjobb, ha együtt maradtok, ha gond van a családban a gyerek nem hülye, pontosan érzékeli mi van

beszélj vele, nagyon sajnálom, a bizalomnak vége, hát most elég szarul érezheted Magadat, sajnálom

gondolkodj el, most ne dühböl kezd el mondani, mert annak jó vége nem lesz, próbálj meg higgadt maradni, ha vele maradsz ezt akkor sem fogod soha elfelejteni, mindig is Benned fog maradni N

2013. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Büdös szemét egy férjed van. Hú de bepipultam a kur*a mindenit! Mocskosul megvetem az ilyen földigilisztákat. Szerintem én lelőttem volna a helyedben, de mondjuk nekem nincs és nem is lesz férjem, mert férfi vagyok.
2013. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 fospuska ***** válasza:
100%
hagyd bekapcsolva a gépet az üzeneteknél és várd meg,mit szól hozzá.
2013. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
4%
Te persze két pici gyerek mellett totálisan odafigyeltél rá is és ki tudtad elégíteni a vágyait.Nem is értem,miért lépett félre... Csakis magadnak köszönheted.Edd meg,amit főztél!
2013. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as,igazad van,talán nem tettem meg mindent hogy megtartsam.Két kis gyerekem van van akikkel egyedül vagyok vagyok reggel 8 -tól este 7-ig.Felörlik minden energiámat.Közösen vállaltuk őket,nem véletlen volt egyik sem!Azt hittem tudja hogy ez az időszak nehéz mindkettőnknek ,még beszéltünk is róla hogy ketten bármire képesek vagyunk,mert szeretjük egymást!Ez egy ilyen időszak de túl leszünk rajta és évtizedekig csak egymással kell majd foglalkuznunk!Mit kellene tennem?tudod te milyen nehéz két gyerkkel? még csak éjfé múlt de már másodjára aétattam vissza őket!Amennyi időm volt még emellem mind rá szántam,de ezek szerint nem volt elég!Mit kellett volna tennem még?
2013. márc. 15. 00:28
 10/43 fospuska ***** válasza:
100%
hagyd már ezt a köcsög trollt,mit magyarázkodsz neki? foglalkozz a magad problémájával,nem elég? az urad alszik,vagy éjszakás?
2013. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!