Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a jelei annak ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha a barátnőd megcsal?

Figyelt kérdés

Miből lehet észre venni,mik azok a megcsalásra utaló jelek amikről észre lehet venni hogy megcsal a barátnőd?

Jó párszor már megkérdeztem a barátnőmet szemtől szemben hogy van-e másik pasija vagy megcsal(t)-e a válasz hirtelen jön ,rögtön pillanatok alatt rávágja a "nem" választ.

Vagy van mikor azt mondja hogy nem,és hagyjuk is ezt a témát,vagy rendesen kimondja hogy nem csaltalak meg soha,viszont bennem mégis az az érzés van amióta kevesebbet találkozunk sőt 2 havonta "ha szeretkezünk" a tanulás végett, hogy van másik fiúja is. (Nem élünk együtt)



2013. márc. 11. 00:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálam 4Hz-es jel szokot jelentkezni.
2013. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hahaha :D vicces . Nagyon jól érted a kérdést ,mégis viccelődsz :D
2013. márc. 11. 00:42
 3/20 Beviz Elek ***** válasza:

A legbiztosabb jele, ha màs sràc beteszi neki!


Amùgy te ismered, te làtod hogy hogy viselkedik. Ha nem bìzol benne, akkor szakìts vele

2013. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Miért találkoztok kevesebbet?Ő nem akar sűrűbben találkozni?


Mindenesetre a 2 havonta szexelés az nagyon gyanús,ilyenről nem is nagyon hallottam még.Van egy nő ismerősöm,ő nem szexmániás de még ő is gyakrabban szexel a párjával mint ti

2013. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mikor nem engedte, hogy ráverjem az ondóm az arcára.
2013. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Havi 2 sex valóban gyanús. Amúgy ha sunyiba telefonálgat mikor ott van nálad (kimegy pl az erkélyre), akkor elég esélyes hogy van valakije.
2013. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A második bekezdésbe elkéne néhány vessző, vagy pont, mert marhára értelmetlen. 2 havonta találkoztok vagy 2 havonta szeretkeztek? És mi az hogy tanulás végett? Az a házi hogy rakd meg az asszonyt?

Egyébként ha meg is csal, de veled akar maradni, akkor nem fogja a szemedbe megmondani. Jobbat nem tudok, ha nagyon nem hagy nyugodni, tudom hogy ezzel néhány hozzászólói ellenvéleményt váltok ki, de nézd meg a leleveit, sms-eit, fészbukját. Ha nem találsz semmit, akkor valószínűleg igazad mond, és békében alhatsz.

2013. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

pont ez az hogy soha nem találok semmit ,se az sms-nél se sehol. Ha vele vagyok és telefonál akkor átlagban a családtagjai hívják de nem lehetek mindig a nyomában :$ .

Átlagban hétvégenként találkozunk de van hogy nem jön össze mert azt mondja hogy tanulnia kell van hogy nekem kell mondanom neki hogy elmenjek-e hozzá mert magától nem kérdezné meg csak ritkán. Van hogy egész héten nem beszélünk ha eszébe jut felhív.Van hogy írok neki sms-t de nem válaszol még a 3-ik után sem stb stb. Multkor fejemhez vágta hogy amikor ott vagyok mindíg tapogatom :O ,lassan hozzá sem lehet érni.Van hogy egész héten nem keres. A tanulást azért írtam mert most végzős és lassan vizsgaidőszak rengeteget tanul.

2013. márc. 11. 01:01
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
De akkor miért vagy vele? Ez nem normális, rakd ki a csajt, komolyan. Jobb már nem lesz, nem szeret téged.
2013. márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9es jól írja, ha így viselkedik veled nem szeret, én a helyedben szakítanék vele, lehet még arra is csak a vállát fogja vonogatni.
2013. márc. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!