Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti beköpnétek az áruló pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beköpnétek az áruló pasit a barátnőjénél? (Megérdemelné az tuti)

Figyelt kérdés

Jelzem,hogy nem gyűlölködő hozzászólásokat szeretnék olvasni irányomban, hanem valódi véleményeket esetleg tapasztalatokat.

Az a helyzet, hogy én most jöttem ki egy 7 éves párkapcsolatból és persze elterveztem, hogy "élni" fogok...de hű maradtam a naiv énemhez és egy olyan férfihoz sodort az élet 2 hete akinek van szintén agy 7 éve tartó kapcsolata. Nem mondhatnám, hogy rögtön átvágott ,mert mondta h kapcsolatban van és ha nekem is megfelel akkor találkozhatunk így is. Én pedig óriási idióta vagyok és hozzá is érzelmileg közelítettem, belegondoltam, hogy megvan az esély rá, hogy elhagyja értem a párját stb. persze leesett már , hogy ez óriási baromság. Főleg én nem is tudnék ilyen pasiban bízni mert ha vele megteszi, velem is megtenné biztosan...gyenge vagyok mert túl jó vele, de elegem van, megalázó és baromira sajnálom a barátnőjét is.

Egyik tapasztalt barátnőmnek egy hozzáfűznivalója van ehhez a dologhoz: hogy el kellene mondanom a barátnőjének hogy gáz van a pasijával, mert én hiába fogom lepattintani, pillanatok alatt talál mást akivel megcsalja.

Persze a pasi állítása szerint nem rossz a kapcsolatuk (szánalom a köbön), csak hát a munkája miatt (közigazgatási szervnél) elég durva az időbeosztása és veszélyes a munkája is és sokat vannak távol stb.....stb.....de ez csak duma. Ha valaki szerelmes akkor nem megy félre és ennyi!

Szóval szerintetek érdemes felvilágosítani a barátnőjét? Ha én lennék a helyében szerintem utólag örülnék neki hogy szóltak....mert nem nézne tovább hülyének.



2013. ápr. 4. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mássz bele!
2013. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Szólj neki!
2013. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert ezzel a lépéssel saját magadat egyrészt minősíted, másrészt köpöd szembe:DD


Aki valakit szeretett bármikor is, azt sosem árulja el, és nem adja ki a titkait, akkor sem ha a történetnek vége.

2013. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég, mégis mi közöd van neked az életükhöz?! A pasi teljesen korrekt volt, elmondta hogy mi a helyzet vele, te meg belementél a dologba. Milyen jogon akarsz te mások életébe beleavatkozni?
2013. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ettől primitívebb megoldást nem tudok elképzelni,

attól Te belementél, hát ennyi, de még Te akarod felvilágosítani, hát Te leszel a ribanc, sajnos, jobban érzed magadat, hogy tönkre teszed őt is, remek

nagyon tapasztalt barátnőd van, tudod még fejlődni kéne, fiatalok vagytok N

2013. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szállj ki ebből.

Ha szólsz, te is nagyon rosszul jöhetsz ki a dologból, azonkívül biztos vagy benne, hogy nem nyitott kapcsolatban élnek?

2013. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Köszönöm a hozzászólásokat. Mégis milyen jogon szólnék én bele bármibe is, főleg hogy az elején közölte hogy kapcsolatban van...ami tuti hogy nem nyitott, mert a barátnője rögtön hívja ahogy vége a szolgálatnak....tehát vagy már volt lebukása (sanszos) vagy nagyon sejt valamit......szóval ezt rövidre fogom zárni!
2013. ápr. 4. 14:33
 8/13 anonim válasza:
Szerintem sürgősen felejtsd el, ne tegyél tönkre egy hét éve tartó kapcsolatot!! Szétszedheted őket, de csak az izgalom az új miatt érdeklődik irántad a srác. Eltelik egy kis idő, és szépen rá fog jönni, hogy a már jól beidomított kialakított régi kapcsolata nem ér fel feled. Tehetsz te bármit.. Ennyi év után képtelenség, egyből mással kapcsolatot kezdeni.. Tapasztalat:(...
2013. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Jézusom milyen ember vagy te.. Ebben a sztoriban te érdemelnéd meg a legjobban, hogy valaki beleköpjön a levesébe..
2013. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" Szétszedheted őket, de csak az izgalom az új miatt érdeklődik irántad a srác. Eltelik egy kis idő, és szépen rá fog jönni, hogy a már jól beidomított kialakított régi kapcsolata nem ér fel feled. "


Ezen hörögve nevettem fel, már elnézést. Rég nem láttam írásba adva ennyire ostoba gondolatmenetet, remélem, hogy te nem így gondolkozol, kedves előttem szóló, csak azt feltételezed, hogy a pasi fejében ez van. :D

Komolyan gondolkozik így ember? Egész egyszerűen azért csalja meg, mert nem szereti, nem tiszteli. End of story.


Amúgy a kérdésre: Megérdemelné a pasi, hogy tönkremenjen a kapcsolata, de ne te tegyél ezért! Látszik, hogy igaziból sértettségből tennéd, amiért nem hagyta ott érted a barátnőjét. Iszonyatosan szánalmas lenne. Na meg te tudtad az elejétől fogva, hogy barátnője van, mégis belementél a dologba, egy megcsaláshoz pedig 2 ember kell. Ne legyél álszent!

2013. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!