Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti beköpnétek az áruló pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beköpnétek az áruló pasit a barátnőjénél? (Megérdemelné az tuti)

Figyelt kérdés

Jelzem,hogy nem gyűlölködő hozzászólásokat szeretnék olvasni irányomban, hanem valódi véleményeket esetleg tapasztalatokat.

Az a helyzet, hogy én most jöttem ki egy 7 éves párkapcsolatból és persze elterveztem, hogy "élni" fogok...de hű maradtam a naiv énemhez és egy olyan férfihoz sodort az élet 2 hete akinek van szintén agy 7 éve tartó kapcsolata. Nem mondhatnám, hogy rögtön átvágott ,mert mondta h kapcsolatban van és ha nekem is megfelel akkor találkozhatunk így is. Én pedig óriási idióta vagyok és hozzá is érzelmileg közelítettem, belegondoltam, hogy megvan az esély rá, hogy elhagyja értem a párját stb. persze leesett már , hogy ez óriási baromság. Főleg én nem is tudnék ilyen pasiban bízni mert ha vele megteszi, velem is megtenné biztosan...gyenge vagyok mert túl jó vele, de elegem van, megalázó és baromira sajnálom a barátnőjét is.

Egyik tapasztalt barátnőmnek egy hozzáfűznivalója van ehhez a dologhoz: hogy el kellene mondanom a barátnőjének hogy gáz van a pasijával, mert én hiába fogom lepattintani, pillanatok alatt talál mást akivel megcsalja.

Persze a pasi állítása szerint nem rossz a kapcsolatuk (szánalom a köbön), csak hát a munkája miatt (közigazgatási szervnél) elég durva az időbeosztása és veszélyes a munkája is és sokat vannak távol stb.....stb.....de ez csak duma. Ha valaki szerelmes akkor nem megy félre és ennyi!

Szóval szerintetek érdemes felvilágosítani a barátnőjét? Ha én lennék a helyében szerintem utólag örülnék neki hogy szóltak....mert nem nézne tovább hülyének.



2013. ápr. 4. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy nem tisztességes viszonyban készülsz egy szintén nem tisztességes lépésre. Téged erkölcsileg vajon mi hatalmaz fel arra, hogy 'igazságot tegyél'?

Csendben lépj ki, ha meg sajnálod a csajt, akkor máskor meg előre tarsd ezt észben és ne menj bele hasonlóba!

2013. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én mindenképpen örülnék! Egyrészt végre tisztán látnék, és tudnám, hogy amit eddig gondoltam, az igaz! Másrészt azt is tudnám, hogy innentől nekem is bármit meg lehet tenni! Szerintem simán, az a legjobb, ha tudja feleség/élettárs, hogy mi a szitu!
2013. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Lehet, hogy évek óta arra várok, hogy valaki végre bevallja, szereti és viszi...
2013. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!