Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megígérte de hogy higyjek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Megígérte de hogy higyjek neki?

Figyelt kérdés

Kiderült a pasim szextárskeresőre regelt.megkérdeztem miért? Azt mondta mielőtt mi megismerkedtünk volna és h nem szereti magát oldalakról csak úgy letörölgetni.Azt is mondta hogy amíg velem van nem veszi komolyan de tudom h naponta min.1x belép..Szóvá tettem.neki h szingliként van írva ..megváltoztatta h kapcsolatban,egyidejűleg kibővítette az ideális partner jelölt adait..eddog csak az volt h max 35év..most pluszba hozzáírta max 182cm és max 65kg..

Nem tudja h regeltem az oldalra egy barátnőm fényképével. Ráírtam visszaírt egy hellot azota semmi több..létezik olyan h regelve van de ténLeg képes megállni h ott keressen magának ahogy ígérte? Vagy az eg3sz kamu és tuti félre dug v keresi az alkalmat?

Én próbálom elfogadni de nem igazán megy..zavar h fent van..pláne hog rendszeresen belép..nekem akarok szekálós házisárkánynak tűnni szóval várnám a válaszokat ki mit tenne? U.i. már volt egy beszélgetésünk erről ami során biztosított h nem lép csak nem tudom ezt mennyire lehet komoly ígéretnek venni?



2013. máj. 8. 09:56
1 2
 1/16 menta34 ***** válasza:
0%
Ha valóban nem szeretnél házisárkány lenni akkor nem feszegeted a szextárskeresőt, inkább azzal foglalkozol, hogy ne kelljen az izgalmat máshol keresnie:)
2013. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kamuzik.Várja a lehetőségeket a kufircra.
2013. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csinàlj fake profilt valami szép lánnyal és tedd próbára!:)
2013. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ultimátumot adnék... Vagy törli magát, vagy befejeztük. Ha te ott vagy neki, és elvileg nem keres szexpartnert, akkor miért nem hajlandó letörölni magát? Én ezt biztos nem tűrném el...
2013. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csináltam fake profilt..és rá is írtam.arra csak annyit reagált h hello

Mikor újból írtam semmit nem válaszolt..

2013. máj. 8. 10:02
 6/16 anonim ***** válasza:

ha naponta felmegy, akkor az üzeneteket is megnézheti

honnan tudod kivel írogat, akár találkozhat is

valami oka van, hogy fent van, ha szex lenne naponta, ezen akkor sem változtatna, mert valamiért ott van,

Te döntésed, de nekem nem hihető, sajnálom N

2013. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 menta34 ***** válasza:
Értsétek meg, hiába törli magát, ha a kiinduló igénye megmarad :) Törli és regel 10 másikat, a törlés nem jelent semmit, nem a törlés a lényeg:)
2013. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nueleth ***** válasza:
Szerintem alapból hatalmas problémák lehetnek a kapcsolatotokkal. Nem tudom, hogy mennyire jó a szexuális életetek, de a barátodról ez sokat elárul szerintem. Valószínűleg én vagyok túl merev, de én azonnal dobnám, ahogy ez kiderülne...
2013. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jelent semmit a törlés,mert a szándék attól még benne van a pasiban.Vagy keres az életben valakit,vagy lehetősége adódik,és nem utasít vissza más csajt.Minél inkább mondod neki,annál inkább csinálni fogja.
2013. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akarmikor talizunk szexelunk.az teny heti max 2-3alkalommal tudunk talizni.
2013. máj. 8. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!