Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen dolog ez? Féelévig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez? Féelévig voltunk együtt, megigérte h mindig szeretni fog, h soha nm hagy el, h együtt fogunk elni, és ezek utan elhagy?

Figyelt kérdés
Nagyon jo volt a kapcsolatunk,de az utobbi ket honapban voltak kisebb viták d mindig megoldottuk,aztan kedden megint vita volt o pedig szakitot,én mondtam neki h ak miért igért annyi mindent?azt mondta h ez erzelmi zsarolas..en nagyon szeretem es tudom h o is es nincs 3dik fel!!annyira faj h annyi mindent igert.:(

2013. febr. 26. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen, ez így szokott lenni, az érzelmek kihűlnek :( Majd elmúlik, ha jön valaki más.
2013. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

házasságok is felbomlanak 10-20----év után pedig gyerek is van

elszállt a rózsaszín köd valamiért nála

2013. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy tökéletes világban unalmas lenne az élet.
2013. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,bocsanat a heluesirasi hibakert :$ d elegge feszult vagyok,am baratok maradtunk? probalkozak v hagyjam? baratilag minden jo azt hiszem ugy a legjobb ha nm probalkozok s ha kellek mjad neki szol..:) csak annyira faj az a sok igeret nagyon beleeltem magamm:(
2013. febr. 26. 11:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Sokan a templomban is mondanak ilyeneket aztán mégsem...minek hiszel el minden hülyeséget?


Meg gondolom Te is gondoltad már meg magad.


Amikor mondta még nem tudta, hogy mégsem fogsz annyira bejönni neki, de hát valamit mondani kellet, hogy hanyatt feküdj. Isten hozott a való életben!

2013. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ne próbálkozz az általában nem jó eredményt hoz

várj

2013. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
NEM fekudtunk le!!
2013. febr. 26. 11:11
 8/17 A kérdező kommentje:
am mielott jarni kezdtunk majdnem egy evet beszelgetunk ket ev allat,ugyh tudta h milyen vagyok..
2013. febr. 26. 11:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt gondolta, hogy fél év alatt lesz annyira komoly a kapcsolatotok, hogy lejussatok az ágyig. Ha fél év nem volt elég erre, akkor inkább keres mást!
2013. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egyet soha ne felejts el, hogy ígérni mindenki tud. Hát nem biztos az sem, hogy jó volt a kapcsolat, csak Te érezted így. Hiába volt ilyen hosszú idő ismerkedni. Lépjél túl, más megoldás nincs. N
2013. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!