Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hárman párban. Egy férfi +...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hárman párban. Egy férfi + két nő. Tapasztalatokat várok és olyan nőket akik hasonló cipőben járnak. Valaki hasonló helyzetben? Akár a másik oldal vagy a szerető szemszögéből is kíváncsi lennék meddig tartható ez az állapot?

Figyelt kérdés
Párommal 8 éve vagyunk együtt, sajnos betegségem miatt a szex nem megy, viszont túl mély szeretet alakult már ki az elmúlt időszak alatt, így egymás nélkül sem megy. Ezért áldásom adtam egy szeretőre, hiszen tiszteletben tartom a párom igényeit. Működhet ez hosszútávon?

#szerető #megcsalás #hárman-párban
2013. jún. 10. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban így érzed, hogy megérted és el tudod fogadni, maximum akkor működhet. Akkor nem, ha csak úgy mondtad, de közben kisírod a két szemed.
2013. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen. Abszolút igaza van az előttem válaszolónak. Szabad megtudnunk, hogy milyen betegséged van?
2013. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pontosan az első alkalomig fog működni és nem tovább. Tényleg tiszteletre méltó, hogy próbálsz megértő lenni, és nem vagy önző, de mivel szereted, pont ezért nem fogod bírni lelkileg.
2013. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A betegséged miatt a jövőben sem tudtok együtt lenni szexuálisan? Ha tudtok belátható időn belül, akkor várjon rád szerintem. Szerintem nagyon fájna neked, ha látnád, hogy mással van miközben te ott fekszel...nem is tudom, hogy ő képes lenne e erre...
2013. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos olyan dolog, amit könnyű mondani... Még ha látszólag bele is mész, elhiteted magaddal, hogy ez jó, de közben belül felemészt a dolog szép lassan.
2013. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már tart pár hónapja a dolog. Néha el tudom fogadni,néha nem. Próbálom meghúzni a határokat, de nem könnyű.

Viszont a szerető helyzetét is megértem, tudom neki sem az. Bár Ő is tudja az elejétől hogy mi a helyzet, a párom sosem hazudott neki semmiben.

Endometriózisom van, nagyon fájdalmas a szex. Olyan sokáig fájt, hogy most már egyáltalán nem is kívánom, sőt a gondolatra is görcsbe rándul mindenem.

2013. jún. 10. 20:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy a párodnak van "szeretője" miközben vele van, nem csak a 3mashoz került volna képbe?
2013. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt, hogy valahogy féltékenységet sosem éreztem.

Mármint tudtam hogy nincs értelme, ha valaki menni akar, úgyis elmegy...

A határok inkább arról szólnak, hogy én megadom a szeretőnek azt a tiszteletet, hogy nem hívogatom a párom amikor együtt vannak, ezért viszont elvárnám, hogy ő se telefonálgasson és sms-ezzen mikor párommal mi vagyunk együtt.

2013. jún. 10. 20:21
 9/17 A kérdező kommentje:

20:14-es, nem értem a kérdést.

Igen van szeretője. Kb. heti 2-3 estét adtam neki/k.

2013. jún. 10. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem óriási butaságot csinálsz.. oké van egy betegséged.. és? párod közben máshol keres boldogságot.. a szex nagyon fontos.. a kapcsolat egyik alapja.. te napról napra sorvadni fogsz, mert egyre inkább érzed majd hogy nem tudod neki megadni.. amúgy is mondják hogy minden betegség hátterében állhatnak lelki okok..

nemes lélek vagy, ha így szabadon tudod őt engedni.. de lehet számodra is tartogat még meglepetést az élet..

mondom ezt úgy, hogy voltam már megcsalt barátnő és szerető is.. és lehet szídni, ribizni bárkinek, de ha választani kéne a kettő között nem a megcsalt barátnő lennék.. egy idő után annyi az önbecsülésnek..

pedig értékes lehetsz.. és talán meg is gyógyulhatsz :D nem tudhatod.. :D kívánom, hogy végül minden úgy alakuljon, ahogy mindenkinek a legjobb :D mert az ember néha nagyon nem is sejti neki mi lenne a legjobb :D

2013. jún. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!